Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bababónusz kezdőcsomagja...

A bababónusz kezdőcsomagja mit tartalmaz? Milyen kuponokat?

Figyelt kérdés
És utána mikor küldik a következő csomagot?És az mit tartalmaz?
2009. jún. 18. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én után a már nem kaptam csomagot.A kuponokkal babás dolgokat vásárolhatsz kedvezményes áron.(sokat nem ér,csak egy pár jó)A csomagban ha jól emlékszem tampon volt:)ezen jót is mosolyogtam.Meg babákról szóló könyvecske.
2009. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk a bababonusz kezdő csomagba,volt pár minta,meg volt benne 2 kuponfüzet,olyan is amibe C&A-ás 50%-os kupon is volt.Én azóta kaptam 2 vagy 3* levelet amiben volt 10-15-20%-os utalvány.Ennyi,én mindig a DM-be vásárolok mindent,és felhasználom a kuponokat plussz a végösszegből még az adott % is lejön :)Ja 8hós lesz a kislányom :)
2009. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is mindig ott vásárlok ugyhogy jelentkezek én is rá.A 10% -15% is sokat számit.
2009. jún. 18. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:
pontosan,egy tampon és talán egy pelenkakiütés ellenni krém,meg egy füzetke volt.a kuponból,1-2 dolgot tudsz hasznosítani.nekem maradtak meg kuponok,ha esetleg valakit érdekel szivesen elküldöm neki levélbe,irjon privit és leirom,hogy mik maradtak.Egyébként pelenkákat vehetsz olcson,ingyen van szoptatós te,meg bibital,meg cumi,vehetsz olcsobban babakekszet,bébivizet,csőrös itatót,mosószert stb.A baj csak az hogy még kedvezményesen is drágább,mint máshol.nem minden,de a többje igen.
2009. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11:25 ös vagyok. Az igaz,hogy sokminden drágább a Dm-be.De a pelus,a bébiétel,dm-es törlő....sorolhatnám az olcsobb és még 20% kedvezménnyel mégolcsobb!! :) van ez az új pont füzet,van benne JOKER 25% 1 termékre,nos én azt mindig pelusra használom el,igy a MEGAPACK 5-8kg-ig 3100ft:) hol van ennyiért ??? :) ugye :)
2009. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF-ért!Ezt a bababónusz kezdőcsomagot mikor kapja a kismama ?Ez az amit szülés után kapunk vagy ezt igényelni kell valahol?
2009. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves elöttem iró.ha neked ennyire bejött én szivesen elküldöm neked amik megmaradtak.Ha már van, és olyan is aki szivesen felhasználja öket,miért ne.irj nekem jó?
2009. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11:14-es. ezt a dm-ben lehet kérni, kell hozzá igénylőlap, ami az üzletben van, ill a baba szül. anyakönyve. ezek után kapsz 1 kezdőcsomagot, van benne pár termékminta és 1 kuponfüzet. érdemes kiváltani, nem kerül semmibe. a kórházban is kapsz ajándékot, az más
2009. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az előző vagyok és a 12:14-esnek írtam, nem a 11:14-esnek
2009. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!