Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának milyen...

6 hónapos babának milyen gyümölcsöket lehet adni?

Figyelt kérdés

4 hónapos korban kezdtük a hozzátáplálást,azóta azokat a gyümölcsöket kapja amit akkor elmondott a védőnő.Lehet neki adni már mást is?

Almát,őszibarackot,szilvát,sütőtököt kapott.


2012. ápr. 11. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! az én kisfiam jöv.héten lesz 6 hónapos ő evett már agyis inkább kóstolta a körtét is, de meggyet is lehet adni nekik a táblázatom szerint. evett már répát, krumlit is főziként.
2012. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És a húst azt elkezdtétek már bevezetni?Nekem a védőnő azt mondta minden nap egyen valami húsos főzeléket.
2012. ápr. 11. 07:47
 3/7 anonim ***** válasza:
gyümölcsből még a meggy jó 6 hónaposnak. húst 6-7 hó közt jó elkezdeni, úgyhogy már lehet pl.csirkemellet.
2012. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megvárom amíg betölti a 6 hónapot utána kap husit:) a szilvától nem fájt a pocija? bocsi, hogy kérdezek! váltottatok már ki étkezést?
2012. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem volt a szilvával semmi gondunk.Szerencsére nem hasfájós,nem bukós,és semmi ilyesmi.Mi az ebédet váltottuk ki,mindig valami főzeléket kap ebédre,és ha úgy látom nem volt neki elég,akkor még kap kis tápszert,de ez nagyon ritkán fordul elő.

És a husik közül csak csirkemellet szabad neki adni?Valami mást esetleg?Mert az én főztömet nem nagyon eszi,és szeretném vele megkedveltetni.Mert ugye az üveges bébiételek ha nincsenek akcióba eléggé drágák,így meg ha én főznék neki jóval olcsóbb lenne.

2012. ápr. 12. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia:) 1 és 4-dik vagyok. tegnap volt a védőnőnk és azt mondta, hogy ehet Márkó banánt is, meg husis bébikaját. hát nem tudom hogy csak csirkemellet e:s de ehet nyuszi húst( amit a kicsim sosem fog enni mert van egy házinyulunk aki itt lakik a konyhánkban, szinte családtag:D) meg galamb húst, de nem hiszem hogy azt főiz vki:) ez van az én táblázatomban. igazad van elég drágák a bébikaják:( és ha egy kis gyümit amit szeret azt tennél a főzibe amit főzöl neki, fokozatosan maradna ki belőle a gyümi.
2012. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindenhogy.Megkóstolja,és húzza a száját.Pár kanállal eszik belőle,és utána jön a sírás,kifeszíti magát,és egy falatot sem tudok a szájába rakni.Ellentétben az üvegessel,arra csak addig húzza picit a száját amíg az első kanállal lemegy.Utána megeszik belőle egy üveggel is,és néha még kevés is neki.
2012. ápr. 12. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!