Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyed kérdés ha jön a kistesó?

Gyed kérdés ha jön a kistesó?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam és tervezzük a kistesót,a gyedet kapom most ha terhes leszek akkor hogy lesz?ugyanugy kapom a gyedet ha megszületik a kistesó vagy tgyást és meddig születéstöl újra két évig?vagy ez hogy van?

2012. ápr. 11. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A szuleteseig gyedet kapsz, majd ujraindul a tgyas.
2012. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nekem 14 hós a fiam és 4 hónapos terhes vagyok most. Nekem javasolta 2 hónapos terhesen a hr-es a cégnél h menjek el táppénzre, mert ez nekem most több pénz mint amennyi a gyed lenne. Szülés után tgyás lesz, ez kevesebb lesz mint a múltkori, de kiszámoltuk és még így is jobban járok a táppénzzel. A gyedem a max gyed lesz mint eddig.
2012. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Ja és a kicsinél is ugyanúgy 2 évog jár a gyed.
2012. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha én nem szeretném a tgyást?olyan lehetőség nincs hogy a gyedet kapjam tovább?ja és a gyed az marad annyi amennyi az első gyereknél?vagy azt újra számolják?
2012. ápr. 11. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnéd a tgyás-t? Hisz az több mint a gyed mert nem vonnak belőle nyugdíjat csak adót.
2012. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem a gyedem 20000ft al több mint a tgyásom volt!!és hát ezért gondoltam!!Azt ne kérdezd hogy miért több én sem értem!!!
2012. ápr. 11. 16:12
 7/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szerintem nem lehet... A tgyás ugyanannyi lesz neked mint az első gyereknél.
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de hidd el hogy több!!Nem hazudok!!!és a gyedem is ugyan annyi lesz mint most?
2012. ápr. 11. 22:46
 9/9 A kérdező kommentje:
bocs utolsó!!Félre értelmeztem amit írtál!!
2012. ápr. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!