Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcéma? Vigyem el gyermek...

Ekcéma? Vigyem el gyermek bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Babám 4 hónapos!

Már két hónapos kora óta csúnya az arca, ekcémás. Piros, száraz foltok vannak rajta.

Elvittem felnőtt bőrgyógyászhoz, aki kiírta az Advantan krémet. Mondta,hogy egy hétig kenjük vele, aztán fenntartó krémnek ajánlotta az Elo base nevű krémet.

Addig jó is volt, amíg az Advantannal kentük, de utána hiába kentem rá bármit, visszajöttek a foltok. Már Shea vajjal is próbálkoztam.

Ma a gyerek orvos mondta,hogy ő szteroidossal nem kenné, kenjem Bepanthen-nel. Hát nem tudom. Az egyik anyuka kint a váróban mondta,hogy az ő gyerekének a popsijára sem ért semmit a Bepanthen.

Vigyem el gyermek bőrgyógyászhoz? Vagy mivel kenjem?


2012. ápr. 11. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

gyerek bőrgyógyász,és bepanthen

attól hogy az egyik gyereknek nem jó,attól még a tiédnek jó lehet

szteroidosat csak ha nagyon muszáj,én felnőzttként vagyok ekcémás,de ha sokat használom,akkor hozzászokik a szervezetem és az sem ér semmit

2012. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp gyerekbőrgyógyász. Egy ekkorka babának a tömény, tubusos Advantan nem is adható, csak higítva. Van többféle szteroidos krém, de gyerekbőrgyógyász írjon fel neki, ha egyáltalán muszáj. Sokszor elég a megfelelő ápolókrém,és a szteroidra nincs szükség. Üdv, 2ekcémás gyerek, ekcémás apukával és anyukával.
2012. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen nézesd meg, van nem szteroidos krém is csak kicsit húzós az ára. Én Eucerinnel fürdetem a gyerekeket, van már kifejezetten csecsemőknek is, egészségpénztárra is meg lehet már venni. Ja! Nekem is mind a két fiam ekcémás, és én is:(
2012. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!