Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok gyermek gasztroent...

Ajánlanátok gyermek gasztroenterológiai magánrendelést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ajánlani nem tudok, de a Coral szakorvosi centrumba semmiképp ne menjetek, mert mi ott nagyon megjártuk a fiatal dokinővel.

Semmivel nem nyújt többet egy sztk-s rendelésnél és a stílusa is ezzel egyenértékű.

Egy másikkal sem vagyok elégedett, ez a gyermek gyógyulda, szóval jó szívvel senkit nem tudok ajánlani, pedig az ember azt hinné, hogy a magánok jók és rendesek, hát nagyon nem...

2012. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
MI a gyerek Sotéra járunk, nagyon bevált.
2012. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha valaki írná a László kórházat, az a doki is szörnyű, ott is megfordultunk, de az sztk-s és úgyis a magánt kérdezted.
2012. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már van egy időpontunk a II. gy.kilinkára, ahová be akarnak fektetni, és nem értem minek. Nem hízik a babám, kicsit nehezen etethető, de azért nem kórosan keveset eszik, és hízik is csak lassan. Laborja rendben van, hormonvizsgálat is volt, ami szintén rendben. Nem hasfájós, kaki rendben, nem bukós, nem hányós. Ha kell akkor elviszem minden vizsgálatra ami kell, de nem értem emiatt minek kéne befeküdni napokig, csak benyalna valami nyavalyát. amúgy egészséges. Kicsit feleslegesnek érzem ezt, mégis milyen vizsgálatok lesznek a meglévőkön kivül, ami napokig tart.
2012. márc. 30. 19:17
 5/21 A kérdező kommentje:
aki volt már, esetleg megírná milyen vizsgálatok vannak még?
2012. márc. 30. 19:18
 6/21 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, mit jelent, hogy nehezen etetheto? Csak mert a kislanyom is ilyen, mi voltunk a professional rendelojeben obudan, de az ottani doki szerint csak ennyi az igenye. Hat, en ezzel nem nagyon vagyok kisegitve, nem nyugtat meg.
2012. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem eszik meg annyit, amennyit súlya (kora) szerint kellene, 4 hónapos és 5 kg, eszerint 750 g körül kéne ennie, de hiába próbálom többször etetni, vagy többet adni neki, nem fogadja el.
2012. márc. 30. 19:58
 8/21 anonim ***** válasza:

4 kilo felett 120-szal kell szorozni, vagyis ha 600-at eszik, az boven jo.

Az en lanyom 3 honapos, most 6 kilo, de o20 mili utan tekereg, kikopi az uveget, nem kell tobb. Ezt jatszuk masfel oran at, mialatt megeszi a max. 100 milit. Egyszeruen tiszta ideg vagyok mar miatta. O is 600-650' milit eszik naponta, emellett jo a kedve,hizik is. Gasztro doki szerint ennyi az igenye. De ha nem probalkoznank sokszor etetni, akkor akar 5-6 oran at nem enne. Szerintem ez nem normalis. A gyerekdokinat addig nem erdekli, mig hizik, a gasztro szerint kisetku, adjak neki vizet. Hat jo, most itt tartok, de en is vinnem meg szivemszerint valahova...

2012. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

neked mennyivel született?

Van hogy 600-at sem eszik meg. Néha 2 óra egy etetés, mondjuk ez azért ritka.

Ez a professional, gasztro magánrendelő? Kerestem neten, de nem sok infót találtam. Rendesek voltak? Mennyibe kerül?

2012. márc. 30. 20:16
 10/21 anonim ***** válasza:
Rózsakert Medical Center - Veres Gábor
2012. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!