Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kakil 1-1.5 éves...

Hányszor kakil 1-1.5 éves gyermeked? Az enyém egy kakamatyi!

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mennyit tud produkálni 14 hónaposom! Tisztába rakom és 5 perc múlva ott a következő! Nincs hasmenése, szinte mindig ilyen volt:) És rengeteget pukizik:) Néha már nem bírom! Te?

Van viszonyítási alapom, az ikertestvére ilyen szempontból szolidabb,"vele nincs gond", de a másik igazi kis büdi-baba. Szegényen , na meg magunkon már csak nevetünk.

Valaki "járt" már így? Ki hogy bírja (a bűzt), de komolyan? Vagy csak én vagyok már ki, mert ikres lévén amúgy is dupla annyit pelenkázok? Bocsi, csak már kínunkban nevetünk és ezért írtam ki ezt a kérdést:)


2012. ápr. 11. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de napi hányszor kakil? A tesójához képest sokkal többet is? Nem bűzösebb a kakija?

Mert a feltűnően sok, bűzös széklet, a sok pukizás, puffadás pl. a lisztérzékenység tünete is lehet. Nekem így kezdődött :(

2012. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem valami ételallergiája lehet neki, pl tej vagy liszt vagy akár gyümölcscukor.
2012. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok a barátnőm kislánya gyümölcscukor allergiás volt (már kinőtte, 3 éves múlt), és ő is ilyen pukizós volt, más tünet nem volt, szóval ezt tényleg érdemes kivizsgáltatni és nem nevetni rajta, mert komoly baj lehet. Mindenképpen kérj beutalót pulmonológiára vagy gasztrora.
2012. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lányom napi 2-3 az átlag de sokszor elöfordul 5 is. de büdit pukizni, vagy maga a kaka nagyon büdi csak ritkán szokott lenni és annak tudom az okát, pl olyan ételt eszik.


szerintem sem normális ha túlsokat pukizik is mellé, mert akkor valami miatt felpuffad.

2012. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom más baba mennyit pukizik, nyilván ő sem állandóan, csak simán megy neki:)

Amúgy kakája úgy 3-4 is megvan, persze van,hogy csak 2. A tesója napi 1 vagy 2, néha 3.

Nem gondolom,hogy kórosan lenne sok, egyébként a büdiséget én is arra fogom,hogy nyilván azt eszik amit mi.

De ennek ellenére köszi a tippet és biztos megnézetem, ártani nem árt. Remélem semmi ilyen. A családban nincs semmilyen érzékenység, de tudom, ettől még lehet.

2012. ápr. 11. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyit megér, hogy rákérdezel a gyerekorvosnál, nehogy valami gond legyen.

Színre ugyanolyan, amit kakil, mint a tesóé? Nem emésztetlenebb?

2012. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nincs fura kakija. Ugyanolyan, mint a tesójáé, nem emésztetlen. Puffadást sem igen veszek észre rajta.
2012. ápr. 12. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!