Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan néz ki 2 év körüli...

Hogyan néz ki 2 év körüli gyermeked szobája? Képet is tudnál felrakni?

Figyelt kérdés
Felújítás előtt állunk, és elakadtam a tervezésben. Milyen színű legyen, milyen dekor legyen? Milyen bútorokat tegyünk be, amire később szüksége lehet?
2012. márc. 29. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sárga színű, mivel a tesójával lakik egy szobában. Ikeában vettünk kisasztalt székekkel, gurulos játéktárolót, meg akasztósat, és persze az emeletes ágy. Napocska alakú a lámpa, van azért gömb alakú sólámpájuk is. Van bent egy kisebb gyerekszönyeg, amúgy meg laminált padlós.
2012. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is szobaátalakítás lesz, mert jön a tesó.

Sárga a fal, parkettás a szoba.

Két ablaka van, elég nagy. A két ablak között térelválasztó polc lesz, így mindketten kapnak egy fél szobát.

A kislány részén pillangós-virágos rózsaszín a szőnyeg, az öcsi oldalán még nincsen, autósat akarunk venni.

A lányom ágya felett rózsaszín Princess baldachin van, a kistesó részén a pelenkázó, kiságy, szoptatós fotel.

2012. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fal nálunk is sárga, középen egy bordűrrel. Ez nekünk állatos, de még születése előtt tettük fel. :) Ha most újítanánk fel a szobát, akkor mondjuk autósat, vagy vonatosat tennék, de bordűr akkor is lenne. Egyébként a fal színe a bordűr alatt világosabb, fölötte sötétebb. Nekünk is napocskás lámpánk van az IKEÁból, de nem szeretem, mert nagyon sárga fénye van. Kisfiamnak van egy Verdás kis asztala székekkel és a szőnyege is Verdás. Most készülök lecserélni a függönyt is Verásra és a mennyezeti lámpát is arra. Már sima ágyban alszik. Van egy IKEÁS tárolórendszer a szobában, a játékoknak és egy gyerek szekrénysor a ruháknak, könyveknek és még ezen is vannak játékok. A szekrényajtókat kidekoráltam, filcből készült űrhajóval, vonattal, repülővel (készen vettem őket). Valamint Húsvétra kap most Manny mestert és a szerszámait dekorgumiból, az is a szekrényekre megy majd.

Az összes bútor fehér színű.

Szerintem olyan dekorációt válassz (a függönyt, szőnyeget és a lámpát is beleértve)ami már nem túl kisbabás, de még egy jó pár évig nem is "ciki". Ezért lett/lesz nálunk sok minden Verdás. A kisfiam még nem nagyon ismeri a mesét, de az autókat már most imádja. :)

2012. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!