Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy jobb...

Mit csináljak, hogy jobb legyen neki a séta, kirándulás? Állandóan feszeng a babakocsiba, van, hogy üvölt is.

Figyelt kérdés
Már a második babakocsink, de egyszerűen utálok vele bárhova kimozdulni. 5 fokozat, de egyik sem jó neki. Kinövi majd ezt.
2012. ápr. 11. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Nekem az elején utálta a babakocsit, mert ő alapban hason alszik, a kocsiban meg nem tudott hason lenni, akkor ordított sokszor, aztán rájöttem, hogy tud hason is lenni, úgy tettem bele, akkor jó volt, az egész nyarat végigkocsikáztuk, aztán megint nem volt jó neki, vettem másik babakocsit, egy nagyot, mert az előzőt kinőtte, az jó volt egy darabig, de télen nem maradt meg benne, csak kenguruban tudtam vinni levegőzni, mert a babakocsiban olyan palávért csapott, hogy azt hittem rámhívják a gyámügyet. Aztán most tavasszal megint volt egy jó szakasz, megint szerette, ülő helyzetben tologattam, tetszett neki, de most megint nem marad meg benne, ordít. Raktam be neki "haverokat", csörgőt zörgőt mindent.

2012. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem nőtte ki, mindig is utálta a babakocsit. Egy ideig persze próbálkoztam rászoktatni, de végül beletörődtem és eltettem a babakocsit. Ő kb. 4 hónapig elvolt benne, majd mindenáron fel akart volna ülni, de nem tudott, ezért utálta, hogy nem lát ki, majd mikor felült rájött, hogy de jó lenne kimászni belőle, meg mi az hogy be van kötve...olyan 8-9 hónapos koráig kínlódtam, aztán elegem lett. Mikor megtanult járni már nem volt gond (1 évesen), azóta mindenhová a saját lábán jön (most másfél éves). A köztes időben meg cipeltem vagy hordoztam, amíg nem járt.

Mennyi idős a babád?

Lehet a te babád megszereti majd idővel. Addig meg próbálkozz, kitartás...

2012. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10 hónapos. Én még soha nem vettem ki a babkocsiból és nem cipeltem és nem is fogom. Még akkor sem szeretném, ha járni tud majd. Ezt csinálja mindenbe, a bicajülésbe is, autóülésbe is, etetőszékben is. Remélem majd megszokja ezeket az eszközöket. Csörgője van a babakocsiba, de nem érdekli.
2012. ápr. 11. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az enyém is 10 hónapos:) Én sem szeretném cipelni, így is ahogy fogzik egyre többet van az ölemben, mert nagyon bújós ilyenkor. Mondjuk ha elmegyünk bevásárolni akkor is inkább ölben van, hol én viszem, hol az apja. Egyszerűbb mint bepakolni a dög nagy babakocsit, a kis kocsijából ami összecsukható abból állandóan ki akar mászni ő is. Igen,lehet, hogy egyszerűen meg kell szoknia, mert ezekszerint nem csak a babakocsival van baja. Tud már ülni egyedül? Mármint, hogy felül egyedül? Az enyém még nem, és én néha úgy gondolom, hogy túl fárasztó neki ücsörögni a babakocsiban. Persze fekve aztán végképp nem marad, mert akkor nem lát ki. Szóval vagy ezért ordít vagy azért:/ Igazán jó tanácsom nincs, hogyan lehetne "be" szoktatni, de hátha jár erre valaki aki rutinosabb :-)
2012. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja felül magától és mászik.
2012. ápr. 12. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!