Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu, akivel egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, akivel egyutt voltam egy kirandulas alkalmaval par napot. Koszono viszonyban vagyunk. Mar baratnoje van, de szeretnem, ha beszelgetnenk, joban lennenk, ha tobbet nem is. Szerintetek irjak ra vagy smst, melyik jobb? Ha igen, mit irhatnek?

Figyelt kérdés
Ez nyaron tortent,o kezdemenyezett,de aztan jott az atlatszo kifogasaival.O is tudja,hogy szemetul viselkedett velem(nem nekem mondta,csak hallottam).Egy suliban jarunk.
2012. jan. 11. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
együtt voltál pár napot mit jelent? lefeküdtetek?
2012. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kizárt dolog mert nem tudom
2012. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne keresd meg. csak belezúgsz aztán meg szenvedsz
2012. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy tőlünk remélsz megoldást, akik nem éltünk át hasonló helyzeteket. randitanácsokat osztok itt ezerrel, közben meg egyszer sem volt randim. lányoknak adok tanácsokat a hüvelyükkel kapcsolatban, holott fiú vagyok. és még sorolhatnám...

ha pedig szemét volt veled, akkor miért akarsz vele barátkozni?

2012. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem,dehogyis nem fekudtunk le.Csak megismerkedtunk,es osszejottunk,azt mondta,hogy o komolyan gondolja ezt.Mikor mondta,hogy neki nem megy,en is egyetertettem,bizonyos okok miatt nekem sem volt jo az idozites.De ugy gondoltam esetleg kesobb meg lehet valami.Utana mikor beszeltunk a dolgokrol,akkor volt szemet,mert atlatszo kifogasokkal jott.De szeretnek vele beszelgetni,mert amugy nagyon rendes
2012. jan. 12. 00:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja es az ex pasim pedig felhivta es leallitotta,hogy ne foglalkozzon velem...szerintem ez is befolyasolhatta,abban hogy utana teljesen megszakadt a kapcsolatunk,a koszonesen kivul...nem?
2012. jan. 12. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!