Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lesz valami baja...

Szerintetek lesz valami baja 6,5 hónapos lányomnak, ha egy blokkból megevett egy kb 50 forint nagyságú részt?

Figyelt kérdés
Valahonnan előszedte, míg én pakoltam... Nálatok előfordult ilyen?
2012. ápr. 12. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen persze, nálunk nem volt semmi baja, nem hiszem, hogy nálatok lesz, mert már lenyelte (max megakadhatott volna a torkán vagy ilyesmi), a papír lebomlik benne.
2012. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk csekket evett :)
2012. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, lenyelte. Próbáltam kiszedni a szájából, hátha ott van még benne, de addigra már lent is volt. :) Olyan sz@rul érzem magam, hogy nem bírtam megakadályozni. Tudom, lesznek még ennél durvább dolgok is, de akkor is. :)
2012. ápr. 12. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
persze...nálunk újságpapír volt. Mindig megtalál valamit ami papírból van, pedig külön figyelünk rá. Biztos vagyok benne, hogy nem mindig sikerült kivenni maradéktalanul a szájából! :)
2012. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!