Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányomnak milyen...

8 hónapos lányomnak milyen sportbabakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Pierre Cardin 610-t néztem ki neki.

De most elbizonytalanodtam. Olvastam itt, hogy a szél és a nap .. és, hogy az átfordítható kar nem hátrány ilyen esetben.


Te milyen babakocsit ajánlanál?


2012. ápr. 2. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az átfordítható kar valóban jó szeles időben, vagy ha pont szemben süt a nap. Legyen legalább közepes méretű a kereke, bár, ha nagyon rossz útviszonyok között is használod (pl földúton) akkor jobb a nagy kerék. A több fokozatban állítható háttámla is fontos, hogy tudjon benne aludni is a babád, kényelmesen. És a lábtartó is legyen állítható. Amíg még pici, nem fog kilógni/lelógni a lába, kényelmes lesz. Aztán amikor már nagyobb a lábtartót le lehet hajtani, így rendes ülőpozícióba (mint egy széken) tud ülni.

Nekem az is fontos volt, hogy autóval is tudjam vinni, ezért én esernyőre csukhatót vettem, igaz ez nem átfordítható tolókaros. De vettem rá napernyőt. :) Nagy szél ellen meg jó az esővédő. :)

2012. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi a rászánt összeg? Használt is lehet, vagy csak új?
2012. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!