Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek elmúlt 1 éves a babája...

Akinek elmúlt 1 éves a babája adja még a Vigantolt? Meddig kell?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki májusig mondta. Utána meg szeptember-októbertől, attól is függ, milyen az időjárás. Tavaly szeptemberben még nem adtam, mert nagyon szép napos idő volt végig.
2012. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő április végéig mondta. Utana majd ősszel,
2012. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem márciusi a lányom. Azt mondta anno a gyerekorvos, hogy egyéves kor után még addig adjam, amíg szép napsütéses nem lesz az idő. Én tavaly kb. májusig adtam neki. Aztán az őszi hónapokban megint elkezdtük, most amikor betöltötte a két évet, azt mondta a doktornő a státuszon, hogy ami még van itthon azt beadhatom neki, de nem ír fel már másikat. Már egy hónapja kb. nem adom.
2012. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi dokink azt mondja, 1-3 éves korig az "R" betűs hónapokban kell adni, vagyis májustól augusztusig nem, de utána igen.
2012. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. A babám is március végi, de elfelejtettem megkérdezni az 1 éves státuszon. Aztán most jutott eszembe hogy elfelejtettem adni neki egy ideje. Most újra elkezdtem.
2012. ápr. 12. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:

szia:)

A lányom márc 31-én született

A védőnő és az orvos is úgy mondta,hogy ha betöltötte az 1 évet,utána heti 2*2cseppet adjak..egyenlőre nem esett szó róla meddig...úgyhogy vasárnap és szerdán kap 2-2 cseppet:)

2012. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Májust mondott a doki, de már nem adom, sokat vagyunk a szabadban és el is fogyott pont.
2012. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!