Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam neki a kúpot?

Hogy adjam neki a kúpot?

Figyelt kérdés

5 hós a picim, eddig mindig olyan szépen megengedte, hogy kúpot adjak neki, most meg nem.

Ma kapta az oltását, és akartam neki kúpot adni (a foga is jön egyszerre 2), de nem engedi, kinyomja, hogy adjam neki, mert nagyon hamar megolvad a kezembe is és használhatatlan lesz.

Hiába fogom össze a fenekét akkor is kinyomja nem tudom neki beadni és kéne.

Sajnos szirupunk nincs itthon és egyedül vagyok vele, nem tudok gyógyszertárba menni.

tanács?


2009. jún. 18. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig muszáj lesz valahogy összeszorítanod a fenekét pár percig. Én ilyenkor énekelek, mókázok neki és elterelem a figyelmét.
2009. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ki tudja nyomni, akkor nem rakod eléggé bentre.Töröld meg a popsit, h ne legyen krémes, akkor nem fog csúszni, pici krém a kúpra, és alaposan nyomd be, érezni fogod a végbél rázáródást, na akkor kell csuda gyorsnak lenni, és összefogni a farpofákat, közel a végbélhez. Így nem tudja kinyomni.Elöször nekünk is jól ment, és kb ennyi idős volt, mikor elkezdtem én is bénázni.Közben mondókázz neki, énekelj, h észre se vegye, h mi történt:)
2009. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, azt hiszem ma előbb elviszem fürdeni és fürcsi után neki ugrok még egyszer és remélem utána tud aludni...

köszönöm!

2009. jún. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!