Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz terepviszonyokra (egyene...

Rossz terepviszonyokra (egyenetlen járda, földút) milyen könnyű babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Babám 6 hós múlt, eddig a Graco quattro tour dlx nagyon bevált, de hát ez elég nehéz kocsi. Sokat megyünk, vidéken lakunk, nagyon rosszak az útviszonyok. Kis esernyőre csukható kocsira gondolok.

pl.ilyenre:

[link]


2009. jún. 18. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is rossz útviszonyokon közlekedünk, sajna nem csinálják meg a járdát felénk.

Nekünk is Graco Q.TD van, és néha az is nyeklik nyaklik azon a csodás úton.

Nekünk esernyőkocsink is van, de az a nagybevásárlásokhoz, amit 20 kilométerrel odébb tartunk:) A Graco mellett nem marad hely a csomagtartóban, ezért van az ernyőkocsi.


Annyit jegyezz meg, hogy a kiskerekű kocsik nem a rossz útviszonyra vannak tervezve. Nem bírja a kerekük a strapát.

Rossz útra a nagykerekűek ajánlottak.


Amúgy jó az a kocsi, amit belinkeltél, de a rossz útviszonyokat nem bírná:(

Én pont most árulok egy ernyőkocsit, annak valamivel nagyobbak a kerekei, de még az sem bírta a rossz utat.


Remélem majd valaki tud segíteni, én csak jótanácsnak írtam.

2009. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jané
2009. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Ige, a kicsi kerék biztosan nem bírná annyira, egyszer már jártam úgy, hogy kiesett a kerék útközben. (az egy HAuck Jeep sportkocsi volt, mégcsak nem is esernyőkocsi!!!)).

A Jané kocsikról tényleg sok jót hallottam, de sajna ez kicsit drága:(

Várok még tanácsokat!

2009. jún. 18. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is Graco Quattro Tour Dlx van.A kis kerekű,nagyon könnyű kocsikat felejtsd el,ezek nem fogják bírni a terepet.Esetleg a Graco Mirage,vagy Mirage Plus,vagy annak megfelelő kocsik(ez 7.4 kg,közepes méretű kerekek,elől dupla,fixálható)
2009. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!