Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik ezek a furcsa tünetek?

Mik ezek a furcsa tünetek?

Figyelt kérdés
terhes nem vagyok ez biztos...4.5 hónapos a lányom mindennap erős hányinger fejfájás gyomorfájdalom mitől lehet ez?terhesség nem lehet teszt negatív mensi meg volt...segítsetek légyszi
2009. jún. 18. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs babám (sajnos), de ugyanezek a tüneteim. Az eredmény: nyombélfekély, amin csak a diéta segít, meg egy gyógyszer, amit 8 hétig kell szedni. Mivel gondolom szopizik még a kis gyönyörűség, így a gyógyszert nem szedheted, de ha írsz privit, akkor a diétáról tudok felvilágosítást adni. Ez nem olyan diéta, mint amikor fogyózol, majd elmagyarázom ha érdekel.
2009. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát! Nem tudom! Akár én is írhattam volna. Szintén 4,5 hós, szintén nem vagyok terhes. Szoptatok, és az utóbbi időben pl bármit eszek, az esetek 90%ában fáj utána a gyomrom, meg nem esik jól, hányinger gyötör, a fejfájás mindig volt, most ugyan nem nőtt a gyakorisága. Sőt az utóbbi 2 hétben többször belázasodtam pár órára, meg megfázásos tüneteim vannak. Mondjuk állandóan dől rólam a víz, így könnyű megfázni, és lehet, hogy ez ment a gyomromra is. Én ezzel nyugtáztam a dolgot. De akkor tömeges a tünet:-))
2009. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8.5 hónapos a kislányom. Ismerősek ezek a tünetek, de én hányok is!
2009. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok!!

Mi újság azóta veled??? Közben még valamit észrevettem, lehet, h neked is segít!

Fél éves a kislányom, még szoptatok, és még mindig iszom a szoptatósteát. Egy időben áttértem a DM-es Babylove szoptatós teára, és akkor (így utólag göngyöltem fel a történetet) enyhültek, majd eltűntek a tünetek. De legutóbb már megdrágult az addig a Laktoherbbel egy árban levő DM-es tea, ezért a Laktoherbet vettem, most pedig nem volt a DM-es, ezért újból ezt használom. És megint kezdenek jelentkezni a tünetek! Szerintem a tea miatt van!!

Nálad?

2009. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm kérdésed én már jól vagyok néha van hányingerem még de az a savtól van.beveszek egy savlekötőt és semmi bajom utána.
2009. aug. 9. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!