Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy összejött a baba?...

Lehet hogy összejött a baba? Furcsa de arra utaló tünetek?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa tüneteim vannak de csak néhány utal arra hogy összejött volna a pici.Azt szeretném megtudni hogy másnak is voltak ilyen furcsa tünetei és a végén az derült ki hogy télleg babát vár?!

Fáj az alhasam mintha megakarna jönni,néha feszít húz szurkál a petefészkeimnél,megkeményedett egy picit az alhasam,mostanában minden nap minden ok nélkül néha rám jön egy kis émelygés,ami nagyon szokatlan hogy nem barnázom hanem szintiszta átlátszó,nagyon híg szinte vizes,és sok folyásom van kb egy hete.és óránként egyszerkétszer ami nekem olyan soknak tűnik járok wcre..

A termékeny napjaim kezdete elött egy nappal voltam a párommal és a termékeny napok utolsó napján.17.ére nem várom.Lehetséges hogy összejött a kisbaba?!Olyan furcsák ezek a tünetek mert általában barnázni szoktatok kismamik,ugye?!és reggelente van hányingeretek.vagy szerintetek ezek is átlagos tünetek?!


2009. dec. 9. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pisilési inger nagyon jellemző. nekem hányinger, folyás nem volt. hasfájás igen. mellfeszülés igen
2009. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

honnan veszed, hogy a kismamák barnáznak? előfordul, én in hallottam pl. szervezet "emlékszik" a menstruációra, de ez egyáltalán nem normális, sok esetben elvetélés jele lehet.

de bocs, hogy elkalandoztam. nekem a sűrű vizelési inger jelentkezett a leghamarabb, még a nem várt mensi előtt. és nekem is nagyon sok híg teljesen átlátszó folyásom volt. ez normális terhesség alatt, mert megváltozik a hüvely ph-ja. szóval szerintem esélyes vagy. de persze biztosat majd a teszt fog mondani.

kezdj el valamilyen terhesvitamint szedni. ez nagyon fontos.

2009. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt mindig vizes folyásom volt! Most,hogy babás lettem, nem barnáztam, nem éreztem semmit, száraz voltam, és a mellem nagyon fájt! De a teszt majd mindenre fényt derít! Nagyon drukk


5 hetes km

2009. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
5 nappal nemvárt előtt még nemigen lehet biztosat mondani.sőt ha már késne is akkor is csak a teszt a biztos.folyásra meg ne adj.az mindenkinél változó.nekem pl bő krémes folyás jelezte a babát.meg 5 nappal nemvárt előtt még nem jelentkezhet a hányinger.vagy ha neked az van akkor is más miatt.ha babás is vagy,még be sem ágyazódott ilyenkor.hogy okozhatna tüneteket?
2009. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szinte ugyanazok a tüneteink,csak én nem érze hányingert.

Melleim fájnak,17-18-ra nem várom.Ma már minimum 10-szer pisilni voltam,de nem sokat,és nem vagyok felvázva--labor szerint sem-.Még megfázva sem vagyok--lekopogtam.

Hőm 37.

Így alakulok--bocs aki látta már:)

[link]

Fáradékony vagyok.

Sajnos én pms-re gyanakszom.Holnap megyek nődokihoz,hogy mi volt ez a picike vérzés tegnap.

Még jelentkezem!És drukkolok!

2009. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem ugyanezek a tüneteim meg voltak, bár a folyásom nekem ugyanúgy rendes volt, nem változott. Barnás folyás pedig nem mindenkinél van, és sztem örülj neki, ha neked nincs.

Szerintem babás vagy, de a teszt majd biztosat mutat.

Drukkolok neked, hogy baba legyen.

15 hetes km

2009. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

15:22-es!Lehetséges,hogy beágyazódás miatt volt a picike vérzésed!Drukkolok nektek!

27hetes km

2009. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18:06-os válazoló!

Szerinted lehetséges ilyen korán beágyazódás?Vagy lehetséges,hogy méhen kívüli?Az jár vérzéssel?

A vérzésem olyan volt,mikor wc-ztem,és a wc-papíron volt 2 pici piros vérzés.De tuti vér volt!

Köszi,ha válaszoltok.

Kedves Kérdező!Bocsi,hogy belekérdeztem a kérdésedbe.

2009. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
semmi baj:) és nagyon köszönöm a válaszokat!:) ha nem jön meg csinálok tesztet!még írok hogy mi lett:)
2009. dec. 9. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
18:06-os vagyok.Egyáltalán nem korai,hisz a 6.dpo-n volt a vérfoltod,ez nálam is így volt,hogy az ovu után a 6-7.napon volt egy pici vérfolt.Nem méhenkívüli,miért lenne az?
2009. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!