Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiamat hamarosan...

5 hónapos kisfiamat hamarosan a fürdőben, a nagy kádban fogjuk fürdetni. Kell csúszásgátlót használni?

Figyelt kérdés
A kiskádban nem használtunk semmit (imádja a fürdetést). A nagyban elég, ha pelenkát teszek az aljára, vagy feltétlenül kell valami speciális cucc?
2008. ápr. 17. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem fürdetőkarikát,a kádba pedig csúszásgátlót tettem.

Nagyon jó célt szolgál,mert a stabilan még nem ülő baba nem tud eldőlni,ami ugye a kádba eléggé veszélyes lehet.

Biztonságban van benne a baba sokáig.

Üdv

2008. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó a csúszásgátló, sokkal biztonságosabb. Bár én csak akkor fürdetném a nagy kádban, amikor már tud egyedül ülni, akkor már csak a combjánál kell támasztani.
2008. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos kora óta fürdik a nagykádban, mert "kinőtte" a kicsit. Vettünk jó nagy csúszásgátlót, és ez tökéletes. Kell használni, persze, mert ha elkezd kúszni, ide oda forogni, megcsúszik. Nem szabad neki nagy vizet engedni, épp csak annyit, hogy tudjon benne pacsálni.
2008. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vettem csúszásgátlót, és annyi vizet engedtem csak, hogy fektetve még ne érjen a füléig a víz, így fürcsiztettem :)
2008. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi két és fél hónapos korától nagy kádba fürdetjük, mert a szállodában nem volt kiskád. Nagyon élvezte, azóta is ott pancsizik. Vettünk egy szivacsot alá, de azzal nem tud annyira pancsolni. Ha kiskádba tesszük "megsértődik" :). Fonto a kevés víz, és a 100% figyelem. Ha oldalra is fordul, vagy nyel egyet, az ő reflexei is működnek ilyenkor, nem szabad kikapni, mert akkor csak megijed, és félni fog a víztől. Semmi pánik! Megéri! :))
2008. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a fürdetőszék jött be. Lehet hogy nem így hívják egy műanyag támasz ami rézsutos helyzetben tartja a babát oldalt se tud kifordulni, alul se kicsúszni. A hossza állítható. Nagykádba, kiskádba is használtuk. Sőt olykor egy nagy négyszögletes lavort tettünk a nagykádba és abban fürdettünk: a gyerek ugyanúgy pacsálhatott, de negyedannyi víz fogyott.
2009. szept. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!