Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vittétek ki a babátok...

Ti mikor vittétek ki a babátokat először a levegőre?

Figyelt kérdés
Két és fél hetes a babám.Nem akarom, hogy megfázzon, de szerintem már jót tenni neki egy kis levegőváltozás..

2012. ápr. 12. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3 hetes volt amikor a doki azt mondta,hogy egy séta alkalmával látogassunk el a rendelőbe! -5 fok volt.
2012. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vidd ki nyugodtan! Persze,ha nincs az a borzalmas szél,egyébként bármikor. Én 2 hetesen vittem ki először. :)
2012. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 hetesen.
2012. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Bocsáss meg, te kimész a levegőre? Miért ne lehetne kivinni a babát is? Ugyanabból az anyagból van, mint te. Kétségbeejtő, hogy anyuka topban sétál, a baba meg állig pokrócban, kötött sapkával, és ha megkérdezed, akkor jön ezzel a marhasággal, hogy „megfázik a kicsi”. Miért fázna meg jobban, mint te? Nem is értem…
2012. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első babámat 2 hetesen vittem ki, a másodikat már hamarabb ki fogom, szinte amint hazajöttünk a kórházból.

Az is igaz, hogy az előző téli baba volt, most pedig nyár eleji lesz, de segítségem sincs, nem áll meg az élet.

2012. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször akkor amikor kiengedtek minket a kórházból,10 naposan.Utána rendszeresen,csak a mínusz 15-20 fokban nem sokáig,ha nagyon hiányzott neki akkor felöltöztettem és az ölemben kivittem 5-10 percre.

December elején született a fiam,eddig még megfázva sem volt.Nem fog megfázni.Annyi ruhát adj rá mint amennyi rajtad van + 1 sapi és esetleg egy vékonyabb pokróc.

2012. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3 hetes volt, de téli baba. Ebben az időben simán kiviheted már, ha nincs orkán erejű szél és mínusz 10fok, a levegőn is altathatod, nagyon jót tesz neki.
2012. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Két hetes volt és ráadásul téli baba! Semmi baja nem lett!
2012. ápr. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1 hetesen mar kivittem a teraszra 10 percre, másfél hetesen mar sétáltunk vele. Ez tavaly március elején volt, viszonylag enyhe idő volt. Ha nem fúj a szel, akkor vidd ki nyugodtan.
2012. ápr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok! Hát nem mindig jut ki az ember a levegőre,volt most télen is,hogy nem mertem kivinni a babámat,mert -20fok volt. Ilyenkor öltöztesd fel,nyiss ablakot. Én fokozatosan szoktattam a babát a kinti levegőhöz. Egyre több időt voltunk kinn, és ablaknyitással kezdtem.
2012. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!