Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kiviszitek babátoka...

Minden nap kiviszitek babátokat a levegőre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Általában délután szoktam, de van hogy kiviszem délelőtt is meg délután is.
2011. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz időben és ha beteg, nem. Persze ha hidegben beteg, akkor nem. Ez az idő nem árt neki. De be kell vallanom volt már olyan elfoglalt napom, hogy nem volt levegőzés.
2011. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mostmár ,hogy ilyn jó idő van 2x is,de mikor nagyon hideg volt,volt olyan hogy 2 napi sem.Csak szellőztettem.
2011. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a szélvihar,és a villámlás kizáró ok,és persze,ha lázas beteg lenne,de ilyen még nem fordult elő.
2011. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a hatalmas szél az "ellenség". Télen a hidegben is mentünk. Inkább várjon a házimunka, de én sem nagyon szertem ha egész nap a lakásban vagyok, nyílván a babám sem. Mi délelőtt boltba megyünk, délután séta, vagy ha akad valami elintéznivaló, kora este pedig még az udvaron bohóckodunk egy kicsit, ismerkedik a szomszédokkal, kutyusokkal, imádja magát az ablakban nézegtni:) Ja és 5,5 hónapos
2011. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még esőben is kiviszem sétálni,felrakom az esővédő huzatot a kocsira és már megyünk is.El is várja a kisfiam aki 3 hónapos.Neki nem lehet azt mondani,hogy most esik és nem megyünk :)Viszont nem szoktunk ilyenkor csak fél órát sétálni és utána a nyitott ablaknál alszik tovább a kocsiban.
2011. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, általában kétszer is. Ha esik az eső, nagy szél van, akkor nem.
2011. máj. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!