Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatáp VS természetes alapany...

Babatáp VS természetes alapanyagok (Házi készitésüek)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Babatáp mint tápszer, vagy mire gondolsz? Ha nincs elég anyatej, vagy az anyuka nem akar szoptatni, akkor 4-6 hónapos korig csakis és kizárólag tápszerre van szüksége a gyereknek. Utána be lehet vezetni az ízeket, az ételeket de szépen fokozatosan.
2012. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoptatás utánra gondolok,hogy inkább megvennétek e boltban a kajákat neki vagy pedig othon természetes anyagokbol készitenétek neki enni....
2012. ápr. 13. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Így már értem a kérdést. Amit lehet, azt mind inkább csak házilag. Persze bevezetésnél én is sok üvegeset vettem, főleg az új ízekből, amikor nem tudtam beszerezni az adott gyümölcsöt vagy zöldséget, esetleg nem tudtam hogyan tálalni. Az üvegessel sincsen semmi bajom, de jobb a hazai.
2012. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak érdekel hogy más hogy van ezzel..
2012. ápr. 13. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos a készételekben sok cukor van, így érdemes mindent otthon elkészíteni, de persze helyzet, idő és idény miatt ez persze nem mindig megoldható. Mellesleg némelyik nagyon finomnak hangzik :-D
2012. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amiért jobb lehet a bolti: szigorúan ellenőrzött, minőségi alapanyagokból készül, míg amit megveszel-itt-ott, ki tudja, mivel

permetezték.

Amiért jobb az otthoni: finomabb (háziasabb az íze), szerintem jobban át tudtok majd térni nagyobb korában a házi kajára, amit ti is esztek.

Én felváltva adok bio (német és magyar Hipp, Holle) üvegeset, illetve bio alapanyagokból főzök neki (biogazda, Spar), a kislányom hajlamos az asztmatikus hörgurutra, a bőre minimálisan atópiás, jobb félni mint megihedni alapon óvatos vagyok.

2012. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!