Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípőficammal születtem!...

Csípőficammal születtem! Kezelték, elmúlt, szülhetek természetes úton vagy császár lesz belőle? Kérjek szakorvosi véleményt? 36 hkm

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is csípőficammal születtem,kikezelték,elmúlt,azt mondták szülhetek rendesen,aztán mikor már ott voltam,17 óra vajúdás után 2 adag oxitocyn után sem tágultam semmit,vittek császárra,utána mondta a doki hogy az egykori csipőficamom miatt nem tudtam tágulni valószínű!

2 éves kisfiú,és 8 hetes pocaklakó anyukája:)

2012. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi hátrányom nem származott abból, hogy csípőficammal születtem, eszembe se jutott, hogy problémát okozhat... Természetes szülésem volt, fájdalomcsillapító és vágás nélkül. Szerintem ez alkat kérdése. (Fájdalomcsillapítót kértem, csak nem kaptam)
2012. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is csipőficama van. neki nem is kezelték, mert az orvos nem ismerte fel. Négyen vagyunk testvérek mindnyájunkat természetes úton szülte. Az ikertesóimat is!
2012. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, mondta, hogy nem igazán szokták ezt szülés előtt vizsgálni, inkább akkor dől el, hogy mi lesz...
2012. márc. 22. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!