Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tusfürdő nem vegyszeres?

Melyik tusfürdő nem vegyszeres?

Figyelt kérdés
Többször halottam már, hogy amiket használunk tusfürdő a babának nem jó, mert vegyszeres, van benne egy Sodium nevezetű adalékanyag, ami állítólag nem jó a bőrnek. Tudtok esetleg olyan tusfürdőt, amiben nincs, mert biztosan van ilyen, csak a nevét nem tudom. Előre is köszi a válaszokat.
2012. ápr. 13. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak külön tusfürdőt használunk,Nivea Babyt,samponban is ilyet abba ha jól tudom semmi olyan nincs ami ártalmas a babára,különben nem használnánk.
2012. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sokáig gyógyszertári fürdőkrémet használtam a nagy fiamnál, most a 2 hónapos kislányomnál szintén, és egy ideig nagyon nem is fogok váltani. Amikor már untuk, akkor Babé fürdetőt vettem. Igaz, hogy drága, de nagyon kevés kell belőle, sokáig elég, és nem allergizál.
2012. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos az elsőnek nincs igaza, a nivea az egyik legkárosabb, de amúgy a legrosszabb a piacon a Johnsons, illetve a gabi.

Ami nagyon jó: Weleda, Alverde-ezeket kapsz dm-ben.

BioBio baby, Brendon és bioboltokban árulják.

Logona, ezt eddig csak bioboltban és neten láttam.

Bübchen egyik fajtája, de magyarországon csak a Müllerben lehet kapni ha jól tudom.

A gyógyszertári cuccokkal az a baj, amit ott kevernek ki, h azokban vegyszer ugyan kevés van, de tele vannak vazelinnel, paraffin olajjal, nulla a hatóanyag tartalmuk. Nem is értem minek használják az anyukák.

2012. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi csak a gyógyszertárit használjuk, abban nincs káros anyag és nem allergizál.
2012. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok a gyógyszertárit mi nem használtuk a jonhsont csak egyszer próbáltuk de az szárított, a nivea viszont nagyon jó nekünk
2012. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi eucerin olajtusfürdőt használunk, a lányom bőre nagyon kiszáradós, ezt ajánlotta a gyerekdoki. Igaz, nem olcsó...
2012. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még a hipp márkájú is nagyon jó, azt is müllerben lehet kapni.
2012. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárit kb 1 hónapos koráig használtam.Utána áttértünk a Johnsonsra.Nem volt tőle semmi baja.15 hónapos kora óta pedig Nivea Babyt használunk tökéletes!
2012. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Natúr szappant is használhatsz, én a Mannaszappan-nál vettem, azt használjuk, még atópiás bőrre is kiváló.
2012. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!