Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért öltöztetik sokan a...

Miért öltöztetik sokan a babát poló+nadrágba? A body, rugi divatja múlt?

Figyelt kérdés
Kislányomra mindig bodyt adtam, most fiúnk lesz, nézek a vaterán rucikat de az újszülött ruhák is kisfarmer kispóló, ennyire trendinek kell lenni? Nem kényelmetlen a babának feküdni a gumis derekú kord nadrágban egy plóval, ha meg már mozog mindig kint a dereka, nekem annyira nem tetszik ez. Bodyt már nem adnak fiúra?
2012. ápr. 13. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Dehogynem adnak!Gyanítom, pont azért adják el, mert rájöttek, hogy egyáltalán nem praktikus a poló+nadrág összeállítás. Kicsinek mindenképpen body, rugi a praktikus.
2012. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Én sem vagyok trendi. Ragaszkodom a hagyományos body-rugi összeállításhoz. Amíg nem tud menni, szerintem addig ez a legkényelmsebb és legpraktikusabb viselet. A derekát védi, a pelust fogja, szerintem nincs ennél kényelmesebb neki.
2012. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. A gyerek kényelmi szempontja fontosabb nekem, mint hogy a legdivatosabb next farmer legyen rajta.
2012. ápr. 13. 17:40
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Engem baromira nem érdekelt, hogy divatja múlt-e vagy sem a body+rugi összeállítás. Ahogy írod, az a legjobb a piciknek. Emeled fel a gyereket, a póló, pulcsi máris a nyakában van...

5-6 hónaposan, amikor elkezdett kúszni-mászni, onnantól adtam rá kantáros nacit bodyval. Abból sem lógott ki a dereka, de már kicsit nagyfiúsabb volt.

2012. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

:) tőlem is megkérdezte ezt egy anyuka nemrég, én meg felhúztam a kislányom pólóját, hogy ott van a body, csak ujjatlan, arra pedig még egy rétegnek a póló :)

úgy használom most még a body-t, mint egy trikót, egy nagyobb gyereknél. plusz rétegnek. nyáron gyanítom csak body lesz rajta a nagy melegben, más semmi.

2012. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
jaj, bocs most olvasom, hogy újszülöttekről van szó... igen, ott szerintem is a body+rugi/kantáros naci a legkényelmesebb és legaranyosabb.
2012. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Kismillió rugink volt, de nekem valami miatt praktikusabb volt az ujjatlan body, hosszú ujjú body, talpas nadrág vagy pamut melegítőnadrág zoknival. A pólót utálom, felcsúszik. meg a farmert se szeretem, főleg itthonra, nincs is ilyenünk, csak elmenős, buggyos, leheletvékony anyagból.
2012. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Első gyereket váró anyuka koromban még annyira kezdő voltam, hogy én is elámultam ezekért az aranyos cuccokért és sokat meg is vettem. Akkor még nem gyanítottam, hogy mennyire nem lesznek kihasználva, maximum csak akkor adtam fel rá, amikor vendégségbe vittük, vagy orvoshoz, és az nem minden nap volt.

Én még pár hónaposra való szűk mini farmerszoknyát is vettem, mert olyan vagány volt, egyszer sem volt a babán, mert hogy mutatott volna rajta fekve, nem is beszélve arról, hogy szegény rugdalózni sem tudott volna benne. Nem is értem miért gyártják ezeket, ja tudom, nekem aki megvette, de utólag már csak nevetek magamon.

2012. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

bodyt és rugit nem vettem használtan, nekem az olyan mint a bugyi, zokni... :)

gondolom sokan így vannak vele ezért van kevés fönt.


olyan fél éves koráig öltöztettem kintre rugiba a fiam, akkor lett nyár, akkor már napozót vagy pólót-kisnadrágot adtam rá :)

2012. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 xStefix ***** válasza:
70%

Én is így gondolom. :)

Épp ma vásároltam a prüntyinek és én is javarészt rugit meg bodyt vettem még. Amit másoktól használtan kaptunk, az viszont főleg póló és naci. Meg sprőd farmer kertészgatyó, újszülöttnek... 8-o

Én a nagynál is úgy csináltam, hogy itthonra, sétára az előbbieket adtam, és csak akkor kapott kétrészest, ha házon kívülre mentünk, "hivatalos" ügyben, dokihoz stb., ahol szerettem volna, ha kicsit csinosabb. Meg persze keresztelőre. Amikor többet volt kézben tartva, akkor kevésbé volt zavaró a rövid póló, de amikor sokat feküdt, hadonászott, akkor tényleg jobb volt az egyberuci.

2012. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!