Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beraknátok már a helyemben 9...

Beraknátok már a helyemben 9 hónapos lányomat az etetőszékbe?

Figyelt kérdés
2 napja már felhúzza magát a babakocsiban és végig kapaszkodva ül. Akár 1-2 órán keresztül is. Ha lekötöm a biztonsági övvel (5 pontossal), akkor nyűglődik. Egyelőre még pihenőszékben etetem, mert ugye magától még nem ült fel, csak felhúzva magát, viszont már a pihenőszékben is felül és a lábára támaszkodva vagy a nadrágjába kapaszkodva ücsörög. Ilyenkor mi a helyzet?
2012. ápr. 13. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már beültettem. Egyébként, amikor ezt csinálta, 1 hét telt el, és rendesen ült már.
2012. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is nyugodtan berakhatod. Én már 7 hónaposan ott etettem, az a néhány perc nem árt meg és 8,5 hónaposan fel is ült a kisfiam!
2012. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom már régóta abban eszik, ő is 9 hós. Szerintem nyugodtan.
2012. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Kb. öt perc, míg megeszi a kaját, nem lesz baja addig.
2012. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha picit dönthető a szék miért ne:)

Nekem 5-6 hós korától abban evett..picit megdöntöttem az ülést..és ahogy elkezdett stabilan ülni már simán egyenesre állitva abban evett.

Egyébként látod ha beleülteted,hogy a tartása milyen,ha kényelmetlen,megerőltető neki stb. akkor nem kell ragaszkodni hozzá.

Ahogy leirod ,hogy ülősbe húzza magát,szerintem nem lesz gond:)

Aranyos lehet ,ahogy a nacijába kapaszkodik...:) elképzeltem:)

2012. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dönthető etetőszéket vettem a lánykámnak,amikor 7 hós volt. Most 9 hós,de még mindig a hordozóban etetem. Nem ül egyedül fel,de megül,és az etetőszékben,mégis olyan kis nyegle. Az én lánykám nagyon lassan eszik,van,hogy fél órát is szórakozunk, így jobbnak látom hordozóban etetni. A leírtak alapján te bele teheted. :)
2012. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!