Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá kedvesen...

Hogy vegyem rá kedvesen egyéves kisfiamat, hogy hajlandó legyen beleülni az etetőszékbe, a babakocsiba és az autóban a babahordozóba?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon tiltakozik ezek ellen. Amikor van rá lehetőség,nem erőltetem,de vannak helyzetek,amikor muszáj beleültetni. Ha sikerül belevarázsolni (elterelni a figyelmét),már nincs gond,bár pár napja utálja az autóban a hordozót. Volt hasonló gondotok? Mi vált be?
2011. máj. 14. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a terelés. Nálunk csak nagyon ritkán fordult elő. Ha mégis, viccelődök, hülyéskedek neki, szóval terelek. Mióta van utcai cipője, most tavasz óta, azóta vannak ilyen gondok nálunk. 15 hós egyébként.
2011. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az etetőben úgy marad 1 éves kisbabám, hogy a hűtő mellé tolom, és ott a hűtő mágnesekkel elvan, de valamikor kaja közben feláll az etető asztalára, gondolhatod, fogom közben és úgy etetem.
2011. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálunk szigor van :D ha nem ül be az etetőszékbe, nem kap kaját. mikor nem akart beleülni is nagyobb volt az éhsége így megoldódott :)

lehet a hordozó már kényelmetlen neki, vegyetek autósülést, ülj hátra mellé, az anyósülés mögé ültessétek, döntsétek hátra az anyósülést és akkor ki fog látni, lehet ez nagyon érdekes lesz neki és megszereti :)


babakocsiba én teával csábítom be mikor jönnénk haza a játszótérről, általában ez is beválik :)

2011. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
figyelemelterelés. sajnos ebben a korban már elkezdik érvényesíteni a saját akaratot....
2011. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is az volt, hogyha nem ült be az etetőszékbe, akkor nem kapott enni. 5 percig bírta, aztán úgy ült be, mint a kezes bárány. :)

A babakocsinál meg azt mondom, hogy akkor itt hagyom, és megyek. Ez is be szokott válni.

A hordozó meg már lehet, hogy kényelmetlen neki, nem lát ki belőle. Vegyetek egy 9-18-as ülést, de mindenképp vigyétek el a babát, és próbáltassátok ki vele. :)

2011. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Igazatok van,biztos kinőtte már a hordozót,minél előbb veszünk neki másikat.

Az etetőszékkel az a gond,hogy nem egy jó evő,ha nem kap enni,nem izgatja annyira,inkább menne sétálgatni a lakásban...

A babakocsi-ügy remélem tereléssel megoldódik,még nem jár egyedül,ott hagyni sehol sem szeretném.

Még egyszer köszi!

2011. máj. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!