Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy megy az esti fürdetés...

Hogy megy az esti fürdetés 8,5 hónaposoddal?

Figyelt kérdés
2 napja káosz van. eddig 7kor fürödtünk, aztán vacsi, aztán letettem a kiságyba és aludt. Most mintha még kellene a kettő közé valami...de a mesétől nyűgős, a tápot nem akarja elfogadni. lehet közel van a szilárd vacsi és a tápi időpontja(6 és negyed8) de nem tudom neki előbb adni, mert 3/4 6 kor kel fel a délutáni alvásból.tinálatok hagy van? hogy csináljátok?
2012. ápr. 13. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 8 hónapos, anyatejes, etse még szopik csak. 6 körül alszik egyet szopi közben, utána fél7-7 között fürdés. Ezelőtt nálunk is egyből szopizott fürdés után és aludt is, az utóbbi néhány hétben vettem észre hogy nem éhes még, inkább játszana kicsit. Szerintem told ki egy fél órát a fürdést, vagy húzd el magát a fürdést, az lefárasztja, várd meg míg éhes lesz és később tedd ágyba. Most 8 helyett olyan fél9-9 között alszik el.

2012. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is 8 hónapos, 6-fél 7 között vacsi, 7kor fürdés utána pici játék(persze nem pörgetem fel) 8-fél 9 között cicin elalszik.

Valószínűleg túl közel van a két étkezés, azért nem éhes még és nem eszi meg a tápot. Próbáld egy kicsit kitolni(kb fél órát) nem baj ha annyival később alszik el.

2012. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is pont 8,5 hónapos a kisfiam!Ő 6ig szokott aludni és utána szopizik és én 8 kór szoktam fürdetni és kb fél 9ig eltart utána szopizik és jobb esetbe a cicin elalszik ha nem akkor a kiságyba pár perc múlva!!!
2012. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ezért mondom hogy a napi rend csak arra való hogy felboruljon ,és akkor káosz és zűrzavar ...

Add később fürdesd később...ha előbb nem megy

2012. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma később eludt, majd fürdés után játszottunk, így evett is és el is aludt. kiváncsi vagyok még az éjszakára...


UTOLSÓ: Te nem mindig ugyanazt csinálod este? én igen. és ezt szeretném a gyermekemnek is. mert ez biztonságot ad.

2012. ápr. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!