Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kistestvért szeretnénk kisfiam...

Kistestvért szeretnénk kisfiamnak. Martin a picur neve, milyen szép fiúnevet ajánlanátok a kistesónak?

Figyelt kérdés
A lány nevek már megvannak, de nehezen találunk szép fiúneveket. "B" betűs nevet nem szeretnénk, a fél szomszédságban az van...köszi!
2012. ápr. 14. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Máté,Zsombor.Zalán,
2012. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már pocakban is van a kistesó vagy még csak egy gondolat???


Amúy:


Máté

Márk

Milán

Armand

Ábel

Zalán

Zétény

2012. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Martinhoz passzolna a Márton, Milán, Márkó, Mátyás, Mihály. Én jobban szeretem a hagyományos neveket, a kedvenc fiúneveim: a fentiek közül Mátyás és Mihály, ezeken kívül József, Péter, Pál, Zsombor, Zoltán, István.
2012. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi találtunk egy különleges nevet, mégpedig a Leont. Nagyon szépen illik egy másik, hosszabb keresztnévvel, és a barátom vezetéknevével :)
2012. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 14. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a nevek jutottak eszembe, amelyek számomra hasonló hangulatúak, típusúak. Szóval el tudnám képzelni Martin mellé tesónak:

Patrik, Roland, Marcell, Dávid, Erik, Edvin, Edvárd, Gergő, Noel, Viktor

2012. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!