Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sűrűbb tápszert milyen fajta...

Sűrűbb tápszert milyen fajta cumisüvegből adtok babátoknak? Nem dugul el a lyuk?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a buta kérdésért de eddig nem találtam megfelelő cumisüveget mert vagy egyes vagy kettes cumi van rajtuk.Vegyek külön egy üveget meg valahol cumit rá?És melyik az a fajta cumi amiből jól folyik a tápszer de nem ömlik?
2012. ápr. 14. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
én az aventre veszem a mam-nak a sűrű folyású cumifejét, nekünk ez jött be. dm-ben szoktam venni.
2012. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen cumisüvegeid vannak most otthon? Milyen tápszert kap a babád? Mennyi idős?

Csak mert az én fiam a 3-as cumitól kb 10-11 hónapos kora óta nem fuldoklik. Előtte az nagyon gyors volt neki. Mi tommee tippee-t és Aventet használunk.

A Beba éjszakai tápszere nem jött ki még a 3-as cumikból sem. Ezer féle fejet vettem, semelyik nem volt jó.

De ezután a két márka után a babám már nem fogadta el a MAM cumit, így aztán felejtős volt az éjszakai tápi.


Egyébként vannak tápszerek amiket úgy kell bekeverni, hogy először 2/3 vízbe az összes por, összerázni és a végén a maradék víz. Ha nem így csinálod, akkor az sem jön ki a cumiból, nem oldódik fel rendesen.

2012. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


3 féle képpen lehet fordítani az üveget a szerint, hogy mennyire sűrű a cuccos. Ezen elvileg a főzelék is átmegy. Én ezt használom az esti táphoz.

2012. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mam pépes cumim van, nagyon bevált. Néha még hígabb sinlacot is adok vele.
2012. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dm-ben van baby love-os! Egy M betű van rajta! Ez ráadásul szelepes jó a bukós babuknak mert nem nyel annyi levegőt :) és ugye a tápi nekik sűrü :)
2012. ápr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.Sikerült vennünk egy Mamos x jelzésű cuclit.Úgy néz ki ez jó bár lehet ez meg nagyon folyik.:)

Majd még megnézem a tanácsoltakat is.

2012. ápr. 17. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a tápszeretek?
2012. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!