Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emlékeztek arra a régi fajta...

Emlékeztek arra a régi fajta gyereksapkára, ami egybe van a nyakával, van egy lyuk az arcának, úgy kell belebújni. Nem jut eszembe a neve, képet pedig nem tudok küldeni?

Figyelt kérdés
Van nekünk ilyenünk, gondoltam télre jó lesz a másfélévesemnek. Elől ül a bicajon, nagyon éri a hideg, viszont semmit nem tűr meg a fején sem , a nyakán sem. Rémálom volt a múlthéten menni az oviba. Folyton huzigált le mindent magáról. Egyesek szerint ciki már ilyet adni rá..hát számomra nem divat a gyereköltöztetés. Szerintem neki ez lenne a legpraktikusabb.
2011. okt. 17. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudom, mi ufó sapinak hívjuk, a rendes nevét én sem tudom. Hát az tény, hogy nem divat a gyerek öltöztetés, de azért én sem adnám már rá, az a kor elmúlt. Mellesleg felénk a nagyon szegények illetve a romák hordanak ilyen sapit. Persze aki ad erre, az ad, aki nem meg nem. Ha te ráadod, akkor add, de én inkább keresnék neki valami hasonló praktikus sapkát.
2011. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
űrhajós sapka a neve
2011. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is vettem ilyet a fiamnak 5 éves tavaly is ilyen volt neki. a legjobban védi a fülét és a nyakát is. főleg mert fülfájós. Nekem még tetszik is az ilyen sapi
2011. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Mennyit gondolkoztam a nevén.:)

Nem tudom, jobb ötlet???? Elöl a bicajon, hidegben, szélben, sál nélkül..inkább ciki, mint kórház.

2011. okt. 17. 10:39
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi a kinézete, csak egy pici kutya van rajta. Így már könnyen rákerestem :)

2011. okt. 17. 10:41
 6/13 anonim ***** válasza:

"Hát az tény, hogy nem divat a gyerek öltöztetés, de azért én sem adnám már rá, az a kor elmúlt."


A divat nem változik, csak körbejár. Akkor ne vegyél fel te se trapézfarmert, vagy hosszított kötött pulóvert övvel. Se 3/4-es kabátot.


Ugyanis az a kor is elmúlt, csak most újra visszajött divatba.


Mindegy, nem akartam kötekedni, bocs, csak kikívánkozott.


Kérdező, ne foglalkozz ezzel, nagyon jó és praktikus sapka, és ugyanolyan divatosakat gyártanak belőle, mint bármelyik másik típusból. És a lényeg, hogy százszor praktikusabb, mint mondjuk egy fülessapka, amit nem lehet megkötni:S

2011. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3 és 1.5 évesek a gyerekeink és én is ilyet adtam rájuk tavaly télen is, meg idén is ilyet viselnek majd. Mi egy Bp vonzáskörzetéhez tartozó kisvárosban élünk és itt sok gyerkőc hord ilyet - és nem a genetikailag hiperpigmentált lakosság köréből - sőt...!

Nagyon jó fazon, ez védi legjobban a nyirokcsomókat, az homloküreget és a fület is! Nem véletlenül lett újra felkapott az elmúlt években, ha már a divatról van szó... De egyébként sztem tökmindegy, mennyire divatos vagy sem, mert inkább legyen egy kevésbé mutatós darab a gyereken, mint összeszedjen egy fülgyulladást...


Amúgy tapasztaltból mondom, hogy ezt is le tudják ám szedni, ne aggódj. Inkább próbáld meg valahogy kívánatossá tenni, pl ha kislány, akkor tegyél rá koronát hogy ő éppen kiránylány, vagy kutyafület, vagy legyen ez egy "manóspika" vagy varrd rá a kedvenc mesehőst... ilyesmik, hogy büszkén viselje és eszébe se jusson levenni, mert ha akarja, ezt is le tudja ám húzni seperc alatt - legalábbis a kisfiamnak semmibe se telik

2011. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy van aki nincs ellene. Hol lehet venni "divatosabbat"? Én még sehol nem láttam.
2011. okt. 17. 12:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Én itt találtam, bár most nincsen nekik készleten, de érdemes megkérdezni, mikor lesz:

[link]

2011. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi is űrhajós sapkának hívtuk :) Jaj de utáltam hordani, viszont tényleg nagyon praktikus.

Tegnap láttam a Decathlon-ban, bár az szerintem felnőtt volt és elképzelhető, hogy inkább símaszk-szerű volt. De azért érdemes megnézni, ha van a közeletekben, mert ott aztán rengeteg féle sapka van!

2011. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!