Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrfújásra mennyi idősen és...

Orrfújásra mennyi idősen és hogyan lehet megtanítani a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
gyerek függő.a 20 hónapos fiam fújja a 3 éves lányom nem és nem tudjuk neki elmagyarázni hogy kell.
2012. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ahogy az elozo írta mi sem tudjuk elmagyarázni a fiunknak:)
2012. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 évesen tanulta meg. Tényleg gyerekfüggő ez is, mint minden más :-)
2012. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves múlt a fiam,hiába mutatom,magyarázom neki napi szinten,csak a száját fújja.de azt jó erősen

pedig szeptemberre jó lenne,ha megtanulná,mire megy oviba,mert ott nem tudják neki szívni

2012. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is teljesen reménytelen volt, 3 évesen egy rajzfilmből tanulta meg, hogy kell. Benne volt egy kiselefánt, aki beteg volt, és fújta ki az orrmányából a zsebkendőbe... Ő is elkezdte utánozni, aztán bíztattuk, és kész volt :)
2012. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor mi még bővel ráérünk a 13 hónaposommal. Viszont az orrsziporszit nagyon utálja, de nincs más...
2012. ápr. 15. 13:05
 7/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves, tudja fújni, de csak poénból csinálja, még nem jött rá, hogy így kijönne a trutyi, így mi is orsziporszizunk....
2012. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A napokban mondtam a 2 éves lányomnak, hogy fújja a zsepibe az orrát. Meglepődtem, hogy tudta... :)
2012. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából 12 hónapos kora óta tud orrot fújni. Nem magyaráztuk soha, csak egyszer szipogott, odamentem a zsepivel hogy fújjad és tudta :) Azóta is tudja (14 hós), miközben a rokon 2 éves kisfiú nem tud, hiába magyarázzák neki. Szóval ez gyerekfüggő szerintem.
2012. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!