Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám hason fekvésbő...

7 hónapos babám hason fekvésből nem akar a hátára fordulni. Mi a véleményetek, hogyan tudnám erre megtanítani vagy ösztönözni?

Figyelt kérdés
4 hónapos kora óta fordul hasra, de vissza csak nagy ritkán,akkor is csak véletlenül.
2012. márc. 18. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamarosan az is meglesz, szerintem még nincs elkésve, főleg, ha néha megcsinálja.
2012. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 6 és fél hónapos, ő is ugyanígy van. nem fordul hasról hátra, viszont fordítva már 4 és fél hónaposan fordult.Lehet ,h azok a "véletlenek" nem is azok:) nálatok és nálunk is lehet ,h van benne tudatosság is csak az annyira nem jött be nekik ezért csak ritkán csinálják. Azt olvastam valahol ,h ha egyszer is megcsinálja, de utána soha vagy csak sokkal később az nem azt jelenti ,h baj van hanem ,h az a mozgásforma nem nyerte el a tetszését:)
2012. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam :-)
2012. márc. 19. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!