Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdenek...

Hány hónaposan kezdenek anyajegyek jönni a babára? És ez a nap hatására jön?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 17hónapos és kb.2hónapja vettem észre egy pici anyajegyet a térd hajlatában hátul!eddig nem volt neki ott!
2009. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 éves és ezen a tavaszon és nyáron jött ki először, azóta már van 4, 1 a combon a többi karon. Nagyon fehér bőrű, szigorúan bent vagyunk 11 és 15 között.
2009. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A naptól lehet több, de nálunk anyajeggyel született.
2009. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a kislányom combján hátul 4 hónapos korában vettem észre. Előtte nem is láttam, de lehet, hogy ott volt. Napon nem volt akkor még, mivel télen született...
2009. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 hónaposan jött ki egy a bokáján, azóta egy sem. Most 13 hónapos.
2009. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hat hósan vettem észre de biztos,hogy nem a naptól,mert a popóján van.

8hós baba anyukája

2009. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én kb 1 hónapja vettem észre a popsiján 1-et meg most a napokban a homlokán a haja tövében még 1-et. Még nagyon halvány barna, de az lehet, nem?

9 hós

2009. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hű én amikor tegnap megláttam az anyajegyét az elsőt, egyből megijedtem, hogy nehogy kullancs legyen de közelről még véletlenül sem hasonlított kullncsra.Gondoltam anyajegy, de a semmiből jött egyik percről a másikra.Szerintetek még sok anyajegy fog jönni ilyen korban?15 hónapos a babám.
2009. jún. 19. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!