Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hagyjátok a babátokat...

Mennyire hagyjátok a babátokat fiókokat, szekrényt rámolni?

Figyelt kérdés
Gondolom azért minden szekrényből nem tudtok kipakolni,amit nem foghat baba? Vagy mivel gátoljátok,van erre zár-féle?
2009. jún. 19. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi széket, vagy valami hasonlót állitottunk a fiokok elé, nem hagytam öket kipakolni - klülnben egész nap csap rakodhatsz vissza és mégis mindenhol minden szanaszét van. A pici gyereknek is kell némi határt szabni.
2009. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk babazár volt mindenen.
2009. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmin nem volt zár, de nem hagytam pakolni egyáltalán.
2009. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerül a babazár,és hol vettétek?

A széket feldönti a drága:-)))

Ez egy kis ördögfióka:-))

2009. jún. 19. 13:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem hagyom pakolni,akkor egész nap vagy azt mondom NEM,vagy levegőn kell lennünk állandóan,saját játékaival csak rövid ideig játszik,a lényeg ami tiltott.De adhattok pár tanácsot,hogy a babátok akinek nem pakolós,hogy csinálja,mert én már megőrülök:-)
2009. jún. 19. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jún. 19. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hagyom a saját szekrényében pakolni, és a mi fehérneműs fiókjainkat is kipakolhatja, ezekkel nem tud bajt csinálni. Mi Babydream-es mágneszárakat vettünk a konyhai fiókokra. Először a hagyományos fiókzárral próbálkoztunk, de annyira ki tudja húzni, hogy az ujját már rácsukhassa :( Sztem ezek csak ott jók, ahol szekrényajtó van, de fiókokhoz nem. (Ez csak az én véleményem)
2009. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is hagyom pakolni. a gyerekeknek joguk van úgy játszani, ahogy akarnak. én ezzel tök egyetértek. persze vannak határok, de az nem a szekrény kipakolása.
2009. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!