Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hagyjátok sírni a...

Meddig hagyjátok sírni a babátokat? Van itt olyan anyuka, akinek a babájának szívzöreje van?

Figyelt kérdés
Igazából nem szeretném felkapatni a kislányomat,de vele született szívzöreje van, 6 hetes, majd a hónap végén megyünk kontrollra. Ha sír,nincs szivem egy picit sem hagyni,mert annyira zaklatott és kidagad az ér a kis fején,valamint rohamosan veszi a levegőt. Tudom,h eleve gyorsabb a pulzusuk és a szívverésük,de neki különösen hevesen emelkedik a mellkasa. Mindig felveszem,ha sír...és este is kézben ringatom el,amíg el nem alszik. Nem csak leteszem az ágyában és hagyom,majd elalszik magától...de nem szeretném,ha későbbiekben meg nem tudna nélkülünk elaludni!
2011. aug. 4. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

semeddig sem!!!!

most komolyan azon aggódsz, hogy sírni kéne hagynod a csecsemődet? ne csináld már, normális anya ennyi idős babát nem hagy sírni, nem azzal kapatod fel, nem lehet elkényeztetni ilyen picit.

gondolj bele, eddig a pocakodban volt, nem tudta mi az a fázás, éhség, anya hiány, most meg feküdjön abban a rideg kiságyban tök egyedül és még az anyukája is magára hagyja???

csak azt érnéd el vele, hogy elveszítsd a bizalmadat!

2011. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én soha nem hagytam sírni a lurkóimat. Kivétel volt, ha tudtam, hogy csak egy kis nyafiról van szó. Akkor többnyire, hamar abba is hagyták. Az igazi sírásba pedig nem hagytam, hogy belelovalja magát. Azt hiszem én is úgy tennék a helyedben, ahogyan te. Főleg hogyha hajlamos belelovalni magát. A kontrollon kérdezz rá az orvosnál, hogy szabad-e egyáltalán sírni hagyni.
2011. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

*elveszítsd a bizalmát

elírtam, bocsi. első voltam...

2011. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hagyom sírni a gyerekeimet. Max amíg kimegyek pisilni.

6 hetesen még nem fogod elkapatni.

Még csak most született, veled volt 9hónapig, ne várd el tőle, hogy most egyedül legyen, segíts neki, szeretgesd és ölelgesd, amennyire igénye van.

És jobbulást kívánok neki!

2011. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben! Én is így gondoltam. A múltkor pont a mellékhelyiségben csücsültem és sírt,akkor is lelkiismeret furdalásom volt,mert nem bírtam felvenni...Szóval már akkor is pánikrohamot kapok,amikor öltöztetés közben üvölt,és sehogy nem tudom megvígasztalni! Ilyen esetekre gondoltam,h ilyenkor mi van??? Mennyire viseli meg,ha éppen nem tudom felvenni,nem direktből!!!???
2011. aug. 4. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:

most az a 2 perc, nem a világ, majd utána sokkal jobban megszeretgeted.

de beszélj hozzá, kiabálj ki a retyóról, hallja, hogy ott vagy csak nem tudsz épp odamenni :)

2011. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:))))
2011. aug. 4. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a nevelés ott kezdődik, amikor hazaviszed a kórházban.

Pl ha akkor magad mellé veszed aludni, sosem fogod átszoktatni:)

Én úgy gondolom, hogy egy 6 hetes babát is fel lehet kapatni.

A kontrollon kérdezd meg az orvost, hogy árt-e neki, ha sír (bár nemhiszem, hogy így lenne).

Egyébként az én lányom is szívzörejes, de neki csak a 2 hónapos kontrollon vették észre, a kardiológiai vizsgálat és az UH negatív volt.

Egyévesen megint megyünk.

Állítólag apának is volt meg nekem is, kinőttük.A babák 80%-a kinövi a doki szerint.

7 hónapos a lányom

(Nincs felkapatva, saját ágyban alszik és a hisztijét figyelmen kívül hagyom-mert tud azt is, bár sokak szerint ő még nem tudhat :)

2011. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! A saját ágyában alszik kezdettől,napközben is, vagy a babakocsiban!Csak addig ott vagyok,amíg teljesen el nem alszik,és ez etetés után is így van...mert nem alszik el rögtön,kb. 1 óra múlva. Mi 19.-én megyünk kontrollra,majd kifaggatom a dokit,remélem megnyugtat. Állítólag sajnos minden 2. babának van szívzöreje...de nem mondják ilyenkor mi a teendő...
2011. aug. 4. 21:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Semeddig,eddig sem hagytam sírni ezután sem fogom pedig kaptam "bölcs" emberektől "bölcsebb" tanácsokat,hogy elkapatom meg elkényeztetem de! soha nem érdekelt a mai napig nem érdekel!!Fő,hogy mindig bízzon bennem/bennünk amíg csak mellette leszünk!
2011. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!