Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy a 4 hetes babam...

Normalis hogy a 4 hetes babam egesznap alszik ? Ejszaka fel kel akkor kb egy orat fent van kaja utan, de napkozben eszik utanna visza is alszik?!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. Akár 20 órát is alhatnak a 24-ből. Nincs szabály. Minden gyerek más. Eszik, alszik. Egészséges, jóllakott baba így csinálja. Legjobbakat nektek!
2012. ápr. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom 6 hetes koráig ilyen volt.


föleg délelött és kora délután, majd késö estig akart fent lenni, de ezt nem engedtem, délután kezdtem kicsit ébren tartani majd ment aludni és csak 1x kelt. de szinte egész nap aludt.


ja és örülj, most másfél és mindig is jó alvó volt, alvási gondjaink nem votlak,babakocsi, lakás, más lakása, nyaralás, repülögép, auto mindenhol alszik még most is.

2012. ápr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen jó alvókája van, az én első fiam egész nap nem aludt szinte semmit. Egyébként ez a normális, ha szinte egésznap alszik és csak szopizni kel fel.
2012. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 boer beata ***** válasza:
abszolut normalis ilyen kicsin az en fiam is csak 2honap 1.5 korul kezdett napkozben tobbet ebren maradni most majdnem 4 honaposan 3-4szer alszik fel orat.
2012. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!