Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizik a babád? Mennyi idős?...

Cumizik a babád? Mennyi idős? Szopizik még?

Figyelt kérdés
Az enyém 3.5 hónapos,csak szopik,de a cumit nem fogadja el.Pedig jó lenne mert nagyon sírós baba.:-(
2012. ápr. 16. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

28 hónapos.Akkor kéri a cumit,ha megy aludni.

Már nem szopik.

Örülj neki,ha nem cumizik a fogai miatt.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fiam 2 évig cumizott. A kislányom 2 hónapos múlt, nyugodt baba, esténként szokott lenni egy kis sírás a fürdés és az etetés között, akkor adnám neki a cumit, de nem fogadja el.
2012. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 xStefix ***** válasza:

A melleden nem nyugszik meg ilyenkor? Az általában jobban esik nekik, mint a cumi. ;)

Az enyém már "nagylány", de még cumival alszik el, nagy fan a szentem. Mondjuk ő sokáig is szopizott, valószínűleg ezért is alakult így.

2012. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

15 hónapos, még szopik s éjjel alváshoz cumizik is

napközben nem kell neki


azért adtam neki, mert egész éjjel szopott volna álmában is és egy pár hónap után ez nagyon megterhelő volt, hiszen csak komfortszopizott...

2012. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2 éves fiamnak soha nem kellett a cumi, mostanában szokta néha poénból a szájába venni a babakori cumijait, 13 hónapig szopizott. A kicsi 2 hetes múlt, szoptatom, neki sem kell a cumi.

Szerintem hosszú távon jobban jársz, ha nem szokik rá.

2012. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3hónapos és szopizik.
2012. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6,5 hós, nem szopizik, viszont cumizik. Már a kórházban rászoktatták őket... :S
2012. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20 hós, "hibrid" volt :), 16 hós koráig szopott, sosem kérte a cumit, pedig mi is bőszen ajánlgattuk neki sírás ellen - ma már örülök, hogy így alakult. Az ujját szopja, de csak elalvás előtt.
2012. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Enyem is 20 honapos, szopizott 6 honapos koräig, es cumizik meg mindig, nälunk nagyon extrem a cumi mänia, van hogy 2 cumit tesz a szäjäba egyszerre es mindaket kezebe van meg plussz 1-1 cumi meg probäl egyet a kis nyakähoz is beszoritani csakhogy minel több cumi legyen näla. Bärhovä megyünk mindjärt hozza magäval meg veletlenül se tudjuk itthon felejteni tesz mindig a zsebebe is biztos ami biztos. En igy utolag mär jobbnak lätom ha nem adtam volna neki, ek sem tudom kepzelni hogy lehet majd leszoktatni rola.
2012. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21 hós múlt a kislányom. Még cumizik. Jön a foga, így általába a szájába van napközbe, de van, hogy nem kell neki egész nap, csak alváskor. Ha pl. vásárolni megyünk, akkor nem visszük a cumit és nem is hiányolja.
2012. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!