Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos pici fiamat holnap...

2 hónapos pici fiamat holnap kell vinni oltásra. Nagyon izgulok, hogy hogy fogja viselni ( na meg én is ). Annyira sajnálom szegényt, hogy megszúrják a két kis combját. Mennyire lehet fájdalmas a csecsemőnek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A születéshez képest sokkal kevésbé fáj...szerintem!

Én elsírtam magam ott helyben :-( meg hazafelé menet végig bőgicséltem. Azóta hívom magunkkal apucit is! Bár következő alkalommal amíg apu a gyógyszertárban vette a rotaoltást, addig beadták neki a kötelezőt...egyedül voltam, és le tudtam küzdeni a sírást.

2012. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másfél éves elmúlt a kislányunk, de oltásra én bizony mindig apával együtt megyek.

Még picike a babád, így nem fog túl sokáig emlékezni a kellemetlen élményre, rosszabb lesz, amikor már nagyobbacska lesz, és ha beléptek a rendelőbe, vagy ránéz a gyerekorvos, máris elkezd sírni. Legyél magabiztos, amennyire csak tudsz, hogy érezze, nálad biztonságban van.

2012. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor a sírás szélén álltam. De vigasztaljon a mi példánk. 2 hónaposan a lányom (ugyanúgy mint a kisfiatok) 2 oltást kapott. (Kötelező+prevenar)A prevenart észre sem vette, egy hangja nem volt. :) A kötelezőnél sírt egy kicsit, de fél perc múlva megnyugodott. Valamennyire biztos fáj, de hamar el is felejtik. Én szuri után mindig beborogattam neki a helyét, javasolják is. :) Meg azt is mondták, hogy éjszakára adjunk neki egy fél kúpot, és semmi baj nem lesz. Erre rákérdezhetsz, ha gondolod.
2012. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm....Biztos az a baj, hogy én magam is rettegek a tűnek még a látványától is..már előre tiszta stresszben vagyok, hogy mi lesz. Szegény hasfájós és már eddig is nagyon sokat szenvedett, ezért is sajnálom szegényt annyira.
2012. ápr. 16. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is totál kivoltam mindig mikor mentünk.

Ma kapta az utolsót egy darabig, a 18 hónaposat.

Hát én azt mondom, hogy mikor 2 hónapos volt, akkor jobb volt az oltás...így is-úgy is rossz és fáj nekik, de mikor fiam pici volt nem ordított úgy mit 1 éves korától.

Ma is alig tudták lemérni, állt a mérlegen, az asszisztens ott állt mellett, hogy le ne essen, nekem meg távolabb kellett mennem, mert különben odaugrott volna hozzám, így is végig nyújtotta felém a kezét úgy sírt...áá...szörnyű volt, már tegnap óta görcs volt a gyomromban a mai nap miatt, de túlestünk rajta:)

Szóval nyugi, ez még csak az eleje...:)

2012. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!