Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik csak meghívottak egy...

Akik csak meghívottak egy keresztelőre, azoknak is szokás ajándékot vinni? Ha igen mit?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Igen, illik.

Mindenki "csak" meghívott, kivéve a keresztszülőket, nem?


Ne haragudj, de én nem igazán értem a kérdésed.

2012. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm gyerkőcének hétfőn volt a keresztelője.

Nem volt túl nagy inkább csak a család. 1-2 távolabbi rokon.

A keresztszülők fizették a keresztelőt,vettek a kisfiúnak ajándékot,az anyjának adtak pénzt.

Mi egy 10-est adtunk nekik+a kisfiúnak egy kisautó,csokik.

Még az anyum tesójáék adtak tízezret. A többiek ötezreket.

2012. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk voltak a közvetlen rokonok, plusz pár barát. A keresztszülő hozott nagyobb ajándékot (a lányomnak pl. arany fülbevalót), a többiek kisebbet, de mindenkitől kaptunk valamit. Nagymamám pl. 10 ezret adott mindkét gyerkőcnél, de pl. barátanink hoztak kis ruhát, játszószőnyeget, volt aki megkérdezte, milyen pelust használunk és abból kaptunk egy nagy halommal, stb.
2012. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves első úgy látom csak te nem értetted a kérdést....Igen azokra gondoltam akik nem annyira közeli rokonok.Pl:Barátok,ismerősök.
2012. ápr. 15. 10:07
 5/5 sumergo ***** válasza:
0%
Nem akarlak bántani, de felteszek egy kérdést. Ha egy esküvőre csak meghívott vagy, akkor viszel ajándékot?
2012. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!