Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmagyaraznatok, hogy van az,...

Elmagyaraznatok, hogy van az, hogy baba uszas-1 honapostol lehet vinni, baba-mama uszasra is, ok meg nem mozognak a vizben, hogy hogy nem faznak meg?

Figyelt kérdés
A legmelegebb homerseklet a 31 fok, amit talaltam. Nyilvan ok, ha igy van kitalalva, csak en nem ertem
2012. ápr. 10. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

errefelé 3 hónapos kortól lehet

nem fázik meg mert mozgatod ,nem lógatod csak a vízben.

2012. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy tudom, hogy 4 hónapos kortól van babaúszás. 1 hónapos babának még nincs megfelelő immunrendszere. Sőt, elvileg ugye 6 hetes korig gyermekágy van, így nem hiszem, hogy bárki is javasolná már 1 hónaptól az úszást.
2012. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Korrekt,megfelelő helyen, hozzáértő oktatókkal a babaúszást csak 3 hónapos kortól lehet vinni! 1 hónapost még nem! Mi 5 hónapos kora óta járunk, és még sosem fázott meg, de ha jól emlékszem a csoportunkban másnál sem fordult elő. 30 percesek a foglalkozások, és mozognak Ők is. A Te segítségeddel.
2012. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1 hónaposan...? Nálunk 3 hónapos kortól (de még ajánlottabb a 3. oltás után, 3 és fél hónaposan) lehet vinni. Orvosi igazolás kell, hogy egészséges, és első alkalommal a szülésről is kérdez az oktató. A víz nálunk 33-34 °C, és már otthon készülni kell rá, fokozatosan szoktatni kell a babát a picit langyosabb vízhez, pl. az esti pancsolás közben.
2012. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nálunk is 3 hónapos kortól lehet vinni, és kb. 35 fokos a víz
2012. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kíváncsicska ***** válasza:
3 hónapo kortól lehet vinni orvosi engedély kell hozzá nálunk.De általában csak a 4 hónapos oltás után adja meg az engedélyt.Szóval szrintem kérdezd meg a dokid,de szerintem ő sem engedi.1 hónaposan semmi immunrendszere sincs szinte a babának!
2012. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
itt feltunt valamelyikotoknek,hogy nem a kor a lenyeg a kerdesben?
2012. ápr. 11. 12:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, Nekem feltűnt "kedves" kérdező, és válaszoltam is rá. Bocs a többiek nevében is a segítő szándékért!
2012. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző ,és a 3. válaszló vagyok.
2012. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És kedves kérdező Neked feltűnt, hogy mindenki a korát kérdezte vissza?????????mert ha igen akkor elgondolkozhatnál rajta egy picit.......4 hónapos kortól ajánlják a baba úszást és eleinte kéthetente egyszer az első időkben.Az én babám valahol két hónaposan benyalt egy vírust és 1 hétig voltunk vele a Heim Pálban......nem is voltunk szinte sehol vele csak kint sétálni az utcán...tehát ne vidd 1 hónaposan ha nem muszáj...semmi immunrendszere nincs még.
2012. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!