Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a "pocakfürdőről"?

Mit gondoltok a "pocakfürdőről"?

Figyelt kérdés
Erről: [link]
2012. ápr. 16. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Háááát :D :D Cuki a kölyök benne :) De ebben hogy lehet rendesen lefürdetni? Mert pl. én hiába ül, egy kicsit megdöntve lefektetem hogy a suniját meg fenekét is megmossam :)
2012. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hááát.... egy vödörért 8500 Ft kicsit sok.
2012. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most találtam rá fürdőkád keresése közben, és jót kacagtam rajta mert gyakorlatilag én is vödörnek néztem :) De azért ki kérem a ti véleményeteket is hátha okosabbat tudtok mondani :) Köszi az eddigi válaszokat.
2012. ápr. 16. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy borzalmas találmány, aki tudja hogy mennyire káros a babák idő előtti direkt ültetése, álltatása, járatása, akkor tudja hogy ez is roppant káros a gyerek gerincére. Főleg egy újszülött aki összenyeklik, hogy lehet egy felmosó vödörbe beletenni, ezt ép eszű ember találta ki?Másrészt meg s elehet benne fürdetni, akkor csak áztatom, mint valami ruhát előmosáskor? Borzalom! Nehogy vegyél!
2012. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van, illetve volt mert már kinőtte.

De nagyon szuper, a kicsi lebeg a vízben, olyan érzése van mintha még benn lenne. csak a nyakát kell fogni és ő meg lubickol benne. Jó szűk, mindenhonnan körülveszi a meleg víz, ez megnyugtató és biztonságos nekik. Szerintem nagyon jó :)

2012. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4/5-ösnek.... Szerintem a pocakban sem volt más formában.... Mikor még picik ilyen picik rugalmasak....! Meg hát ez víz!
2012. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye aki 10 000 ért vesz egy vödröt? :)))
2012. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!