Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a sok mi a...

Mi a véleményetek a sok mi a véleményetek? Mit gondoltok arról az anyáról, aki. , stb jellegű kérdésekről?

Figyelt kérdés
Én már nagyon ki vagyok tőlük (ezért sokszor bele sem olvasok). Eme kérdésemet kizárólag mókázás céljából írtam ki, hiszen ha komolyan venném, én sem lennék különb a többi fröcsögő, orrát mindenbe beleütő szülőtől. :-) Kicsit dobjuk fel az estét! Várom véleményetek!!!
2012. ápr. 13. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Engem is szokott dühíteni. Miért kell számunkra idegen embereket szidni? Mi közünk van nekünk más életéhez? Attól miért leszünk jobbak, ha ismeretleneket ítélünk el látatlanban 4-5 sornyi szöveg alapján? Szerintem törődjön mindenki magával, a családjával! :)
2012. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazad van, kíváncsi vagyok, erre a kérdésre milyen válaszok jönnek majd..
2012. ápr. 13. 21:16
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

1. vagyok.

Igen, erre én is. :)

2012. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem borzasztó, hogy ilyen kérdésekkel van tele az oldal. A legszebb az egészben, hogy a legtöbb anyuka el van ájulva magától, hogy mennyit dolgozik, takarít, főz, mos, a gyerekek lekötik minden idejüket és még hajat mosni sincs idejük, hulla fáradtak, de mások pocskondiázására azért ráérnek. :D Szánalmas...
2012. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Kiegészítésképp annyit hozzátennék, hogy ha az a kérdés, hogy mi a véleményetek xy babakocsiról, etetőszékről..stb, azt hasznosnak találom én is! Azoknak a kérdéseknek van értelme. Na de mikor a Gizi (elnézést minden Gizitől) szomszédjának a lányának a teljes családjáról van szó, akkor kinyílik a bicska a zsebembe :):)

Mindenkinek jár a zöld kéz :)

2012. ápr. 13. 21:26
 6/18 A kérdező kommentje:
2: igen, néha én is csodálkozom, hogy mikre rá nem érnek emberek :-)
2012. ápr. 13. 21:31
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Igen, nekem is kedvenceim ezek. Meg a "a barátnős" kérdések is. Itt akarja kibeszélni a barátnőjét, meg hasonlók. :)

Én mindennap feljövök, nekem ez már-már olyan, mint egy fórum, mert sokat vagyok egyedül, de olyan hamar elmegy a kedvem, mikor egymást szidják felnőt nők.

Szeretem azt is, ha valaki nem kezdi el szidni a kérdező által utált, kritizált illetőt, megy a gyerekes lepontozás, meg a hiszti. :)

2012. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Jól le is pontoztak a minden lében kanalak. :D
2012. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Pont ugyanaz a véleményem, mint erről a kérdésről.

Jöhet a "zöld" kéz! :)


Bocsánat - csak őszinte voltam :)

2012. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a kérdések valóban kicsit olyan, mintha két idős néni uncsizva ülne a ház előtt egy padon és kibeszélik a szomszédokat.

Egyeseknek lételemük a pletykálkodás, mások ócsárolása.


De azért van olyan hasonló kérdés is, ahol a kérdező arra szeretne rájönni, hogy jól gondolja-e, hogy a szomszéd anyuka ezt vagy azt rosszul csinálja. Ez egy megerősítés vagy cáfolás feléje. Ezzel nincs probléma.

De a rosszindulatúsággal igen.

2012. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!