Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a tinimamiságról?

Mit gondoltok a tinimamiságról?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk terhes lenne valaki a sulitokban/osztályotokban mi lenne a véleményetek ha meglátnátok gömbpocakkal? Mi lenne az első benyomásotok/véleményetek róla? Kort is írjatok. Köszi.
2012. ápr. 12. 19:23
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mármint úgy néznétek a csajra, mint egy szerencsétlen, szánalmas k.rvára, vagy azért kicsit sajnálnátok, együttéreznétek vele?
2012. ápr. 12. 19:25
 2/20 nittababy ***** válasza:
83%
én 22 évesen lettem anya de nem gondolom hogy túl korán mindenkinek szíve joga akkor babát vállalni amikor ő akar!!!
2012. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ki az az ember, aki egy terhes fiatal lányra úgy néz, mint egy szánalmas k.rvára?!
2012. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 nittababy ***** válasza:
84%
nem feltétlen k...rva azért mert korán vállalt gyereket!!!!
2012. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem nézném kurv@nak,de nem is sajnálnám? Miért kéne?
2012. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha elkapartatta lehet, hogy ku..rának tekinteném, de mivel megszüli, ezért kismamának, aki ugyan nagyon fiatal, de becsületes.
2012. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Számtalanszor hallunk tizenéves szánalmas kis "lányokról ",akik már a sokadik kaparásra mennek! Az olyan lányt aki vállalja a gyermekét épeszű ember nem néz szánalmas k...vának!!

31 éves nő

2012. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát, szánalmas k.rvának nem. Csak hülye, felelőtlen, magát felnőttnek képzelő gyereknek.


Sajnálni csak a születendő gyereket tudnám.

2012. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Én egy felelőtlen kis tininek nézném, aki idejekorán lesz felnőtt(?). Sajnálni max a babát sajnálnám, őt nem. Nem tudja még milyen a felnőtt lét, de majd lesz ideje gondolkozni a sok sok átvirrasztott éjszakán, hogy mit is vállalt! Majd megeszi ami főzött.
2012. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
én fiatalon szültem!!!!16évesen!!!és ma már a fiam 3éves,rendesen nevelem,bölcsibe jár,szeptembertől pedig oviba,hogy be tudjam fejezni a sulit!!volt pár éjszaka,amikor szegénykém beteg volt,és virrasztottunk együtt,de SOHA NEM BÁNTAM MEG!!!!!!a párom dolgozik,igaz,édesanyámékkal lakunk,de együütt fizetjük a lakást,és mindent meg tudunk venni a picinek amire szüksége van!és lassan tervezzük a kistesót neki!!
2012. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!