Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemvizsgálat babáknak 9...

Szemvizsgálat babáknak 9 hónaposan, hol?

Figyelt kérdés
Budapesten lakunk jelenleg. Franciaorszàgban szültem, ahol a kórházban megkaptunk minden olyan papírt ami az első évben kötelező vizsgálat. Ilyen 9 hónaposan a szemvizsgálat...itthon is így van? Hová vigyük? Tudtok ajánlani vkit tapasztalat alapján? Fobtos nekem ez a teszt, mert az apukának sajnos elég rosszak a szemei! Köszönöm!

2012. ápr. 16. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
itt nincs kötelező időpont, de beutaló nélkül viheted bármikor. szemészeti klinikát ajánlom a Tömő utcában
2012. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

itthon nincs 9 hónaposan látásvizsgálat.

mintha a 2 éves státuszvizsgálaton nézték volna a látást is, ha jól emlékszem.

az én szemeim is rosszak, de az nem feltétel, hogy a gyerekeimnek is rossz lesz majd.

Vidd el szemészetre, ha kétségeid vannak, de egy 9 hónapos gyerekkel nem sok mindent tud kezdeni egy szemész, mivel még beszélni sem tud.

2012. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"egy 9 hónapos gyerekkel nem sok mindent tud kezdeni egy szemész, mivel még beszélni sem tud."


ez nagyon nem így van. meg fogják tudni vizsgálni.

2012. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a budai gyermekkórházba viszem,gyerekorvos ajánlott vkit és be is utalt hozzá dr Hangyál Évának hívják,és jó előre kell időpontot kérni,mert állítólag nagyon jó doktornő
2012. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Valószínűleg az orvosok meg tudják vizsgálni, hiszen ha nem így lenne, nem lehetne Franciaországban kötelezö 9 hónaposan!
2012. ápr. 16. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha magánorvost keresel, akkor ajánlom Dr. Nagy Máriát a Budai Egészségközpontban. Nagyon kedves és tapasztalt gyerekszemész.

Egy 9 hónapost is meg lehet vizsgálni, nekem a doktornő mondta.

Ha megteheted mindenképp magándokihoz vidd, mert az sztk-nál heteket kell várni egy időpontra.

2012. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kwan ***** válasza:
Persze, hogy meg tudják vizsgálni. Gondoljatok csak arra, hány babánál van könnycsatorna szűkület/elzáródás, azt is vizsgálni, kezelni kell. Mi már 2 hósan kellett hogy menjünk és tudták is vizsgálni. A budai egészségközpontban ajánlom dr Nagy Máriát. Szenzációs orvos szakmailag, emberileg egyaránt.
2012. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!