Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, hogy egy 9...

Normális dolog, hogy egy 9 hónapos kislány még a Milumil 1 es tápszert kapja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem! Persze csak ha a doki nem ajánlotta! Minden tápszernek más összetétele van, életkortól függően. Nem szabadna másként használni szerintem.
2012. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akár normális is lehet, nem ismerem a Milumil összetételét, minden esetre a Humana HA1 LC-Pufát mi addig fogyasztottuk, amíg tápszert kaptak, a gyerekorvos javaslatára, ő mondta, hogy nem kell 2-re váltani, maradhat az 1-es a végéig nyugodtan. Lehet, hogy ez a helyzet a Milumilnál is.
2012. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha a doki javasolja akkor normális. Nálunk igaz nem Milumil-ból, de egy másikból 10 hónapos koráig 1-est kapott.
2012. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi Milumilt használunk 3 hónapos kora óta. Akkor apadt el a tejem végleg.

Én minden életkoradottságnál váltok nagyobb tápszerre.

Nyilván nem viccből találták fel a különböző kategóriákat.

És igen, az összetevők változnak. Mi most fogjuk elkezdeni a 9+-os tápszert (3-as), de még maradt egy zacsi a 6+-osból. Nyilván nem dobom ki, hanem elfogyasztja (reggel + estére kap már csak).


Tervezem egyébként, hogy 1 éves kor után tejet kap majd és nem a tejitalt.


Most 9 hónapos.

2012. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az én gyerekem 10 hónaposan kapott újszülöttnek való tápszert, addig szopott. Biztos jó volt, ha az orvos azt írta, nem lett baja.
2012. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle, de azért váltani kellene.
2012. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig a Dr nő tanácsára kapta az egyest,de egy ideje mindig fel kell éjszaka mert éhes.Sosem kell fel eddig,még a foga miatt sem.Ezért gondoltam,hogy nem elég neki.Ma vettem egy kettest akkor ezzel nem ártottam neki?
2012. ápr. 16. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ártottál! Ha megmondod a dokinak, hogy felkel éjjel, biztos ő is javasolná a 2-re való áttérést.
2012. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!