Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vegyek 10 hós kisfiamnak...

Hol vegyek 10 hós kisfiamnak cipőt? Már lépeget, és hamarosan menni is fog.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl drágát. 5-6 ezer körül lehet kapni jót valahol? Linkelnétek lécci?

2012. ápr. 16. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

én olyat választanék, aminek a sarokkérge kemény, hogy tartsa a sarkat, de a talpa hajlékony.

pl clarck első lépés cipők, Elefanten, vagy valami megkaptuk-de-kinőttük-mire-szezonja-jött "használt" Pediped cipi

amúgy én már kínai boltban is találtam 5 ezerért kívül-belül bőrcipőt, aminek hátul kemény volt a sarokkérge, a bokarész is tartott (kényelmesen párnázott darab volt amúgy), aminek a talpa nem volt merev egyáltalán. Szóval ki lehet fogni jókat. És a magyar Maus tanoda cipőket is ajánlom, azok közül is volt több fajtánk, mindegyik jó volt eddig.

2012. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg konkrét boltot tudtok mondani? Elephanten márkát hol lehet kapni?
2012. ápr. 17. 21:20
 3/3 anonim válasza:

Az az igazság, hogy ha tényleg minden fontos tényezőre odafigyelsz, ami szükséges egy jó babacipőhöz, akkor nem nagyon találsz olcsóbbat.

Talán próbáld meg a JOY Vásárlási Láz-kor megvenni, május 11-12-13-án lesz, és részt vesznek cipőboltok is az akcióban, így 20%-kal olcsóbban meg tudod venni. PL. Adidasnak jó kis babacipői vannak, de talán a Humanic-ban is van jó. NÉzd meg, hogy melyik boltok vesznek részt benne:

[link]

Meg ha szerencséd van, nyerhetsz 100 ezer Ft költőpénzt is a Vásárlási LÁzra, próbáld meg, alíg kell érte tenni, hátha... :)

[link]

2012. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!