Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babánál ilyen nehéz az...

Minden babánál ilyen nehéz az átállás a napi egyszeri alvásra?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam, eddig naponta kétszer aludt egy-másfél órát. Pár napja viszont délelőtt már nem álmosodik el csak ebéd után és akkor alszik 2-3 órát. Viszont este 6 körül megint beálmosodik és tiszta hiszti. Sokáig tart mire normálisan átáll a napi egyszeri alvásra?
2012. ápr. 17. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk 2-3 hét volt, addig eléégé összeviassza volt az élet
2012. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 13 hónapos a fiam, és pontosan ez a gondunk. Csak nekünk a délelőtt a húzós, mert elaludna ő 11 körül másfél órára, de akkor a második alvása elmarad, ami azt jelenti, hogy fél 7-kor már leesik a feje, olyan fáradt, hogy nem tud vacsorázni.

Tanácsot nem tudok adni, én szenvedek nagyon, nem tudom, mi lenne a jó, csak együtt érzésem tudom kifejezni.

2012. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dettó. Sajnos nagy tanácsokkal nem tudok szolgálni, mert a problémánk nagyon hasonló, az 1 alvás kevés, a 2 sok. Szenvedünk. Nagyon együttérzek! Már egyáltalán nincs napirendünk, sose tudom mikor fog aludni és hogy mennyit. Tisztára mint újszülöttként. Remélem megoldódik hamar a gondunk! (bár ez nálunk már tart több mint 1 hónapja)
2012. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ezek szerint nem vagyunk egyedül. :-(
2012. ápr. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!