Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós fiamnak milyen játékokat...

7 hós fiamnak milyen játékokat vehetnénk? Mi érdekli? Mi köti le?

Figyelt kérdés
Rokonoktól kaptunk 20ezer forintot, hogy vegyünk neki játékokat. Csörgője rengeteg van, játszószőnyege is van, babakocsira való játéka is, meg egy ilyen zenélő: [link] . Van ötletetek mit vegyek neki?
2009. jún. 19. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bejött a Clemmy nevű építőjáték. Bár csak 9 hótól ajánlják, de puha ezért a fogzáshoz is jó segítség lehet. Egyelőre azt játszuk, hogy én építek és ő rombol. De azt nagyon élvezi. :-) Meg jó játék még a sütifaló kincses bödön is, ez ilyen formaválogató. Vagy bármilyen formaválogató jó választás lehet. Esetleg labda is jó lehet, ha még nincsen. Nemsokára vissza is fogja gurítani. Én általában a www.tulli.hu oldalon mazsolázok. Ott rá lehet szűrni életkor és nem szerint a játékokra és nagyon sokféle van. Így a boltban már célirányosan tudom keresni a kiszemelt játékot.
2009. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mostanába használt játékott veszek A baba oldalakon árulnak . Pl.: fp. zsiráfos golyopálya a boltban 10-16000ft használtan 4000-5000ft Ajálom még fp. zsiráfos készségfejlesztöt 2000-3000ft használtan, új 5000-6000ft v. elefántos is van . Vagy tolo autok.És még vedtem 4000ft-ért fp. kockaevö vízilovat új ár 10000ft-16000ftNagyon drágák a játékok . Írd be a nevüket a keresödbe.
2009. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem most semmit. Amit leírtál az egyenlőre bőven elég. Majd ahogy fejlődik a későbbiekben, vehetsz neki mindenféle készségfejlesztő játékot vagy könyvet, de most egyébként sem kell kettőnél több játékot elé rakni, ezért is gondolom, hogy felesleges.
2009. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fa épitö kockák nagyon fontos kellék.V hinta ló de csak olcso kivitelben pl nagyon egyedit árulnak használtan a babás oldalon puha talán maci figurás .ha gondolod írj és privitbe meg adóm a oldal címet.
2009. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brendon Felhúzós zenélő plüss With integrated pullstring-rabbit. Nekem még ez a vágyam csak akciósan is drága.
2009. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam kedvebc játékai abban a korban ezek voltak:

1. Apa által kiivott literes, műanyag sörösüveg

2. általam elfogyasztott Maci kávés dobozok tömkelege, amiből tornyot építettem, Ő meg ledöntötte

3. régi, kicsi, már félig leresztett, így könnyen megfogható és rágható pöttyös labda

Ezek közül egyik sem 20000 Ft, de mi nagyon jókat játszottunk velük.

2009. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!