Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 10...

Miért csinálja ezt a 10 hónapos babám szinte egész nap?

Figyelt kérdés
Oldalt fekszik a földön, összeszorítja a lábát és vonaglik, belevörösödik. Alig lehet elaltatni, mert ezt csinálja mindig. Ezt csinálja az etetőszékbe, babakocsiba, ülésbe, mindenhol.
2012. ápr. 17. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

èn ezt felvenném videóra és a dokit megkérdezném.


lehet csak kakai probléma, de lehet pisi probléma és az nem normális, de lehet idegi alapon is, szóval mindenképpen gyerekorvosnak megmutatnám.

2012. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Első gondolatom az epilepszia. A második a cukorbetegség. Nem akarlak rémítgetni,de szerintem az előbbi. [link]
2012. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ezek a tünetek illenének rá. Nem hiszem, hogy ennyire komoly baja van a babámnak.
2012. ápr. 17. 11:05
 4/19 anonim ***** válasza:
De azért keresd fel a dokitokat.Szerintem szokatlan dolog,amit csinál.
2012. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha csak azt írtad volna, hogy sokszor csinálja, akkor azt mondanám, hogy erősíti magát. De mivel mindig csinálja, én is dokit javasolnék...remélhetőleg semmi komoly, de jobb a békesség..:-)
2012. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Erősíti magát?
2012. ápr. 17. 14:35
 7/19 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kislányunk, ha Nálunk ilyen történt volna akár egy napig is (egyszer sem csinált ilyesmit), másnap már elvittem volna az orvoshoz. Nem hinném, hogy csak erősítené magát, ráadásul ilyen furcsa módon. Számomra ijesztő a leírás, biztos komolyabb bajra gyanakodnék. :( Jobb félni, mint megijedni!
2012. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Olyan hisztinek tűnik számomra. Mert ezt olyankor csinálja, ha altatni akarom vagy ha bizonyos helyeken van.

Tehát valami nem tetszik neki.

2012. ápr. 17. 15:10
 9/19 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, azt hiszem értem mire gondolsz. Akkor lehet, hogy tényleg nem akkora a gond, azt hittem minden helyzetben függetlenül a körülményektől csak úgy elkezdi/történik vele. Bocsánat az előzőért, csak félreértettelek. Mindenesetre megkérdezném a védőnőt, hogy szerinte mi ez?
2012. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Védőnő? 3x láttam mióta megszültem.
2012. ápr. 17. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!