Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is csinál ilyet? 14...

Más baba is csinál ilyet? 14 hónapos babám állandóan azzal szórakoztatja magát, hogy megfeszíti az egész testét és erőlködik hozzá mintha dühös lenne. Ez baj, ezt kinövi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 14 hónaposom is szokta ezt csinálni de ő olyankor amikor hisztizik :)
2012. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja. De ő akkor amikor nem tud magával mit kezdeni. :)Nem köti le a játék, vagy egyszerűen csak "megkergül". Ilyenkor nagyobb köröket vág, hátrafeszíti a testét a kezét és morog! :D Engem nem zavar, nem túl gyakori, biztosan kinövik.
2012. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na az én lányom ilyen nem nagyon csinált soha, pedig már 15 hónapos.Neki újabban az a heppje, hogy amolyan "mittudomén" módra megrántja a vállait és még a fejét is biccenti hozzá :)

Szerintem kinövik, próbálgatják, hogy mire képes a testük:)

2012. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is gyakran csinál ilyet ( 14 hós kisfiú). Néha egy kis kaki az eredménye:))
2012. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!