Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ültethetem már biciklisülésbe...

Ültethetem már biciklisülésbe a 7hónapos és 3hetes fiam?

Figyelt kérdés

és milyenbe,mennyi időre?

maga még nem tud felülni,viszont szépen megmarad ülve a kanapén,hintában,etetőszékben,kapaszkodik,és csak sokára dől el.

előre vagy hátulra szerelhető a jobb neki?


2009. jún. 19. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
egyen sulyozni is tud ülve, mert azért ott dölöngélnek is a babák.
2009. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem, nagyon korai. 1 éves kor körül már lehet, esetleg picit korábban, de nem 7 hónaposan.
2009. jún. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg (pl. a brendon oldalán is az van a biciklis gyerekülésnél h 7 hós kortól ajánlott) és sok helyen én is láttam már hogy 7-8 hóst vittek biciklin (főleg mondjuk faluhelyen ahol nincs tömegközlekedés de ahhoz nagyok a távok h babakocsival menjenek).

De én se tenném bele ennyi idősen :(

Bár ez fejlettség függő, mert az én fiam még 10-11 hósan (akkor vettünk először előre szerelhető biciklis ülést neki) ingott ide oda meg én nem éreztem biztonságban, féltem úgy menni vele.

Most 19 hónapos, na most már stabilan ül, kapaszkodik és ő is élvezi.

Még mindig elöl van az ülés, bár én magas vagyok és baromi kényelmetlen egy idő után széttett lábbal tekerni :(

De hátulra meg sztem nem való ilyen kicsi gyerek, nem látom mit csinál, beszélni meg még nem tudok vele mert még nem beszél :) Pláne nem ilyen szinten h szóljon ha vmi baj van..:/

2009. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 hósan stabilan ült a fiam, én a Te helyedbe, ha már szépen stabilan tud ülni akkor nyugodtan beletenném. Először csak egy keveset menj vele, ha tetszik neki és látod hogy kényelmesen ül akkor majd növelheted a távot. Én hátulra szerelhetőt vettem. Nekem az stabilabnak tünik, meg mivel kicsi vagyok és a kezem is kicsik az előre szerelhető nem lett volna megfelelő.
2009. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. jún. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!